Ovo je ekipa od povjerenja. Treba uzet u izgradnji
Sent from my iPhone using Tapatalk
Printable View
Ovo je ekipa od povjerenja. Treba uzet u izgradnji
Sent from my iPhone using Tapatalk
odma 3,4 kaparisat.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...fbb343825f.jpg
Neko je trazio stan u Blok pa evo.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Pojma nemam, naleceh samo. Cudna jeste kvadratura i broj soba.
Ponestalo para Petricevicima pa bice sad slijede novi prevareni ljudi kojima ce prodati svoju izlizanu priču. Koliko su oni krivi toliko su krivi i ljudi koji kupuju stan bez provjere pa poslije kukaju. A tek jadne i nsretne države koja ovakvima ne može ništa.
Stan u blok 9 na 1450 iha. Za dlaku spo pretekli ove cijene ali baš za dlaku :)
Gorica Homes, na kraju Atinske ulice?
Zna li neko nešto o tome?
Kakva je gradnja? Ko je investitor? Može li se izdati?
Poslato sa kompaktne pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
R&R invest. Jankovici neki sa Cetinja, tako su mi rekli. Nikad cuo.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Fina zgradica...
U onoj ulici bi trebalo da se može izdati bez problema...
Sent using Tapatalk
Evo gledam dvosobne stanove za familiju u zadnje vrijeme. Ono, krug od Gintaša,El Niš, preko Morače, blok 9 eventualno, ....Ovaj narod takve ruševine prodaje, u koje treba staviti dva sprata kuće vrijednosti....a da ne pričamo o tome što je zgrada trula, i što vazda može da stan poplavi od komšije i što sve ne.
U glavnom vidim se prodaju zadnji spratovi, no i oni drže cijenu.
Onda dupleksi i prizemlja, potpuna i visoka....
Sve u svemu, raspad sistema....
Neće ovo sve na dobro, jer nam se ne da normalno živjeti.....
Cijene ogromne a stanovi katastrofa...
Tacno. :)
Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Puci ce balon prije ili kasnije :)
A pada kvadrat znaci. [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Naravno moze da bude narucen tekst ali i ne mora
Sve skuplji stanovi, sve veće pozajmice: Građani za stambene kredite duguju skoro pola milijarde eura
https://investitor.me/2022/03/14/sve...milijarde-eura
Sto je ovo svi se dali u gradjevinu, jos malo nece bit drugih zanimanja, zar se te zgrade tako lako prave
A cus. 1/4 zgrade odma' u komp. ne treba ti kes. Svaka druga zgrada su stanovi komp za eloksiranu, kamen, stakla, plocice, sanitarije itd. Jos na tudji plac pa i njemu das 15-20%, vise ti kes za zgradu ne treba. [emoji23]
Sent from my iPhone using Tapatalk