http://stream1.gifsoup.com/view4/169...ons-damn-o.gif
Printable View
Hahahahhahahha to imasnda kazes samo :)
Sent from my LG_G3 using Tapatalk
Lijep primjerak i odlicna oprema.. neka je srecna!
Koliko te ispala?
Onaj airbag ispred suvocaza mi je totalno sumnjiv
taj airbag suvozaca je ok,tako je to kod 147ca,motor je ok jer je CR bolje nego li u jacim brendovima i sl.
srecno da je vozis i da krstaris kilometrima....
Sa srecom amfi. Najbolji dizel motor.
Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Hvala momci ;)
Kad zvanicno dodje u NK znacu koliko ce izaci. Brat se bavi uvozom auta i onda sam mu rekao da trazi 147 za mene i evo 2 mjeseca vec se ganja. :)
Sent from my LG_G3 using Tapatalk
Top oprema, dobar motor... Neka je sa srecom [emoji1474]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Izvinjavam se, neka je sa srecom :)
Hvala momci. Jedina mana auta je dvoje vrata. Ali s' obzirom koja je oprema nema veze onda.
Srecna bila!! :)
Prije pranja
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...e3663ae9c1.jpg
Nakon, ali vrijeme ne da da se opere normalno.
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...9bcfa3d035.jpg
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...defd4ebd4c.jpg
Potrosnja, cisti grad, i ne lagane voznje. 20km je lagano bilo jer sam joj servis radio, a onda standardna voznja ;)
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...859b70c48a.jpg
Sent from my LG_G3 using Tapatalk
Je li 4x4, Scout, All road...sta?
P.S. rezolucija boli glava, ali bukvalno.
Dobra oprema, i dobro ocuvan ovako na slike barem.
Neka je sa srecom i da te sluzi dobro!
Za to godiste i klasu auta oprema je izvanredna. Vidim ima i konekciju za telefon. Super je, uzivaj u njemu.
Evo par novosti iz Alfa Romea:
Audi i Alfa Romeo potpisali sporazum o razmjeni imena, odnosno da će audi moći koristiti Alfina zaštićena imena (Q2 i Q4) za svoje buduće modele. Zauzvrat Alfa Romeo će moći koristiti natpis Quattro (zaštićen od Audija).
Alfa Romeo najavila samostalno ućešće u Formuli 1. Hoće li ovoga puta povratak biti uspješniji ili će se neslavno završti kao prošli put ostaje da se vidi.
Auuuu, kakav kiks (ako se pokaže istinitim). Naime, na salonu u Ženevi neće biti serijskog modela Đulije. Razlog je (nevjerovatan) jer su tokom internih kraš testova u fabrici utvrdili da automobil neće zadovoljiti očekivane standarde bezbjednosti. Dakle, novo odlaganje za Đulijetu dok se ne rješe problemi bezbjednosti (izmjenama strukture karoserije, odnosno deformabilnih zona). Ovo je nezvanična vijest, ali eto to je za sada jedini objavljeni razlog zašto Đulijete još nema.
Nisam upućen u AR, kako nema? Šta je sa ovim što su dosad napravljene?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Nova Julieta je u pitanju, valjda.
Radi se o novoj limuzini srednje klase (koja je trebala da naslijedi 159) čija je prodaja trebala da počne u martu ove godine. Ostali modeli (MiTo, Đulijeta i 4C) se i dalje prodaju, tim prije što su to sada već stariji modeli kojima su ispeglane razne tehnikalije.
Serdjo kaze da je sve OK.
Jedna poluispravna stigla u SAD:
http://youtu.be/eoudrq3aEV0
Realno fino izgleda, ali šta znam, Lexus
Sent from my iPhone using Tapatalk
mozemo mi srat koliko god ocemo,ali je i spoljasnost i unutrasnjost ove alfe cista perverzija
Trebao sam da stavim drugi link.
Mada i ova je neispravna.
Ahahha, a što se kvare te alfr toliko? Tačnije, zašto kao nove dolaze neispravne? [emoji51]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Zato shto su "Alfe".
Malo ti prica bzveze. Znam za slucaj dje je na merc B klasi crkao motor poslije 20 000 predjenih kilometara, i dje se raspala bregasta na Nisan Pathfinder poslije mjesec dana i urnisala motor. Pa covjek cekao novi da posalju i zapakuju u auto. Pa ni ti ljudi ni ja nece reci da su merc i nisan ******
e ne znam kolko je smece al je alfa manje opoziva imala od japanaca pa njemaca pa tako dalje............
To nije dobra stvar ako je ona imala najmanje opoziva..
To znači da ih boli k.. za krajnje kupce
To je masovna proizvodnja, mora imati grešaka, pitanje je koliko je ko voljan da se ispravi..
Zato je toyota ubjedljivo no1 godinama..
Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa Alfa nije imala 2 opoziva od kad ja znam za sebe. 147 je inala opoziv zbog problema sa bravom prednje haube. Znas li koliko bi auta povlacili kad bi morali? Sveeeeee.
sto je opet manje od japanaca ;p
Pa japanci prodaju 20 miliona a Alfa 150000 auta godisnje.
naravno, kad bi japanci znali sklopit nesto sto nije karic prodavali bi i oni manje , a ne dvije sperploce nekakva 4 okrugla tocka i eto kao auto , za nekog ko je karijeru poceo u fabiu bijelu elegance bolje ni nije ................
toyota ---- > http://www.ezadar.hr/repository/imag...5d2_header.jpg
ovaj upgrade sa jambolijom je lexus ----> http://novi.ba/storage/2015/06/15/55...trokolica1.jpg