https://i.postimg.cc/pVBtRzjV/sei-33530185-11cf.jpg
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Printable View
https://i.postimg.cc/pVBtRzjV/sei-33530185-11cf.jpg
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Ne znam kačih li čovjeka, ali ne može da smeta...
https://media.pobjeda.me/media/2024/...rol=1706201693
setah s drugaricom i prolazi stefan, a mi
https://media1.tenor.com/m/9BzkNJ8m8...la-academy.gif
Oćemo li ga, fala vi, stavljat?
https://www.prva.rs/data/images/2026...026-0039_f.JPG
Kakve oči klinac ima...:heart:
https://i.postimg.cc/SRDS1N2L/c8aa9a...cae1443fd5.jpg
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Baš sam se pitala ko je glumac koji je u ovoj ulozi njemačkog generala u band of brothers kad ono Brit.
Kako ledan pogled kako čvrst stav.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...53bdd973be.jpg
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Da mu nije Eve, uopšte ne bi bio privlačan?
https://akns-images.eonline.com/eol_...024;center,top
privlacan je, zato ima evu?
Momak je faca
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Kakve su ove zene, misle samo crni momci su zgodni. Pravda za plave
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
nije to sto je plav, ima ono nesto, a nije fizicki izgled
Ne volim plavušane, a on je izuzetak koji mi potvrđuje pravilo. Da je s kakvom plavušom, ne bi mi bio. Naopaka logika:D
Pa i rejcel je bila plava 😆 i njegova 😍
Jel to neka bivša, pojma nemam... nemojte da kačim nekog iz lokala pa da dimite:joy:
I poslovna i bivsa haahah lutkica
zakaci
volimo
cinjenica
vrlo
Pa "okači" je na drugu temu :)
Jason vekikomučenik Statham :joy:
https://i.postimg.cc/ZRC8n8wL/Screen...-Instagram.jpg
https://static0.cbrimages.com/wordpr...h=675&fit=crop
100 puta da ga stavimo, malo je :)