http://www.vijesti.me/vijesti/lakovi...-clanak-785634
Divno...bravo im ga.
Printable View
http://www.vijesti.me/vijesti/lakovi...-clanak-785634
Divno...bravo im ga.
Opet, 4l mlijeka za 1l benzina...
Ufatila me neka zajebancija :lol:
http://www.amk.to/images/articles/de...1404299171.gif
Danas sam sebe prosto iznenadio kako znam urajinski.
svetili se meni ovako...
http://www.pressonline.rs/plus/zanim...e-zatvora.html
Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
stiiglaaa saaaaaaam
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...92141700_n.jpg
Živim u komšiluk u kojem se babe ponabadaju na prozor u ranu zoru i snimaju ka' video nadzor. Kad god se vraćam iz kasnog provoda, ja kupim hleb i novine. Sjutra dan cio komšiluk govori kako moji roditelji imaju finog sina koji rano ustaje, a pojma nemaju da sam pjan ko letva...
Ene, odje se i misli i osjecanja prepisuju.
http://www.youtube.com/watch?v=z4CEu...D34DE9F5CF2A33
Savrseno za ovaj pljusak.
pokušavam da dešifrujem muške poglede u 'Maxiju' sinoć u mom pravcu nakon zvonjave mob. a melodija 'The Ballad of Chasey Lain'...da me ne shvatite pogrešno, majka me zvala...
djavolisanje kuce zajedno sa sestricem ..strasna stvar
: ja tražim te po nebu, al' nisam dobrodoš'o
Nedostaje mi moja zemlja... dom je tamo gdje su ti prijatelji, jer prijatelje biras, a u familiji se radjas. Nedostaje mi neposrednost, iskren i srdacan pozdrav, radost zbog slucajnog susreta. Kad bih znala gdje mi je kuca, vratila bih se.