Evo se uvodi linija new york split za ljetnji red letenja
Sent from my iPhone using Tapatalk
Printable View
Evo se uvodi linija new york split za ljetnji red letenja
Sent from my iPhone using Tapatalk
Rim Podgorica Wizzhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...cb41ad0eb6.jpg
Sent from my SM-S938B using Tapatalk
Dbv newark direkt United leti vec 3-4 godine.
Te karte su skuplje, jeftinije je sa presijedanjem, pogotovo iz tirane. I to po 20,30+%.
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Pff, nema prije juna a jun je vec ozbiljno busy tamo.
Obzirom da je jos prosle godine aerodrom u Tirani prebacio 10 miliona putnika i da 2025 se moguce priblizio brojci od 12 miliona nije bas da nasih 140.000 putnika nesto znacajno uticu na poslovanje.
Malo vise od 1% je ucesce crnogorskih putnika sa tog aerodroma a pojedini strucnjaci utvrdise da se maltene na nas racun razvio,komedija.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...6f7e7634b3.jpg
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Ko je rekao da mi uticemo na ista izvan nasa 4 zida? :)
Sinoc smo dostina iz crne gore sleceli u 230 ujutro u tiranu. U soku sam bio jwr su jos dva aviona istovremeno slecela i cak dva leta cekala na ukrcavanje. Svaka im cast
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Kod nas bi se od dva aviona na pisti, tri slupala...
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Kakva nesreca u spaniju na voznu liniju Madrid Cordoba.
Pa onda prosle godine onaj funikular mali voz u centar lisabona.
Ne znam kakva nas sreca ili nesreca prati kad putujemo, bilo na CG puteve ili inostranstvo.
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
"Air Montenegro" potpisao prvi kod-šer ugovor, unapređuju saradnju sa "Turkish Airlinesom"
https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...ish-airlinesom
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ima li ko iskustva sa Pegasusom? Let Antalija Moskva kasnio 4 sata, dobili smo neki obrok i to je to. Mogu li naplatiti ista? Kao problem sa letilicom, pa dosla druga posle 4 sata.
Ne podpada pod EU regulativu ali mozes podnijeti zahtjev Pegasusu za nadoknadu dodatnih troskova ako si ih imao. Naravno zavisi i sta je bio uzrok kasnjenja.
Crna Gora u trci za Qatar Airways
https://radiotivat.com/2026/01/30/cr...qatar-airways/
Air Srbija uvodi nove tarife za putnike sa ručnim prtljagom na letovima za Crnu Goru
https://radiotivat.com/2026/01/29/ai...-za-crnu-goru/
Sent from my iPhone using Tapatalk
Samo nisu navwli iz air Srbije od kad ce to uvesti i koje ce cijene biti, idealno ce biti ako cijene budu razumne.
Bice manje za toliko koliko manje potrosnja goriva bude. Znaci 5e-10e po ocekivanom putniku koji ne nosi kofer od 23kg.
I onda ce polako povecavati dok ne dodju na staro :)
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Wizz Air od 5. maja otvara liniju Podgorica – Katanija
https://www.cdm.me/ekonomija/wizz-ai...rica-katanija/
Sent from my iPhone using Tapatalk
Uzeh sa MNE Air, ove karte na kaciji za Ljubljanu u aprilu.
Biha da uzmem na aerodromu da uzmem rentacar, da odem prvo na bled pa da se onda vratimo za Ljubljanu.
Imate li neku preporuku za Rentacar? Postoji li ijedan da n emoram imati kreditnu karticu (nemam j eniti sma j ekad krostila, samo debitna sa sasvim dovoljno novca na istoj)?
Eto moze preporuka neka za Ljubljanu mada sve otprilike znam. Moze neki dobar smejstaj, apartman ili hotel da nije bas u krv, mada vidim da su cijene evropske :)
Moze i debitna.
Može i debitna ali mislim da obično bude skuplje sa njom.
Sa debitnom znaju da traže nekoliko hiljada depozita, tipa 2, 3k+.
Treba ispitat unaprijed i oko osiguranja, jer može bit da je auto tipa 20-30e po danu, a osiguranje skuplje 2-3 puta.
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Probaj Europcar kod nas na aerodromu. Pitaj da te povežu sa Europcar Ljubljana, bar da ne plaćaš depozit. Možda i ovdje uspijes da rezervišeš i platiš
Kada se rezervise online i plati full osiguranje, bar je to moje iskustvo sa Sixt, Avis i Enterprise… a bez toga nisam uzimao vozilo… onda ne traze kreditnu. Ali treba kontaktirati bas tu lokaciju da ti potvrde, jer su obicno neke fransize i zavisi na koga tamo naidjes.
Enterprise mi je rekao na JFK - platio si full osiguranje, nama vise nista ne treba depozit, jer se u slucaju bilo koje stete oni naplate od osiguranja.
Sent from my iPhone using Tapatalk