Hvala novoj vladi na novom poskupljenju. :D
Printable View
Hvala novoj vladi na novom poskupljenju. :D
koliko jos poskupljenja prije nego krenemo i ovu vladu da saljemo u pm? :)
Cijene u skladu sa CG standardom:
https://i.postimg.cc/mLgvTK2Z/20201221-190902-01.jpg
ma moze odma, da drzimo kontinuitet :)
sve dok ne smanje akcize - obecavali su dok su bili u fazi dolaska na vlast :D
Ne uzimaju jednako, ali se na litar ne primijeti razlika... varira ti porez (koji se racuna na cijenu derivata i akcize... ali kako se u CG uspe 3 miliona litara nedeljno, nabere se to :)
Treba vratit kredit sad koji su uzeli bajo moj, ko drugi da placa nego gradjani.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Skuplje sve vrste goriva
https://www.cdm.me/ekonomija/od-sjut...rste-goriva-3/
zivio Mickey :)
Nije Milojko kriv. Kriva je cijena na trzistu.
ma znam....no eto da nastavimo tradiciju :D
Ajde idemo do 1.40 da se vratimo na stare dane,idemo prema ljetu,otvoren medjugradski trosi se vise.
http://rtcg.me/vijesti/ekonomija/310...pet-centi.html
Benzin 98 +5 centi
Benzin 95 +4 centa
Dizel +4 centa
Jel skocilo na Berzi ili prifalilo € Dps kadru?[emoji16]
Uf,dps je opozicija[emoji20]
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
01.11. je nafta bila 38$ danas je 63$ and counting
POCELO JE.
od ponoci skuplje sve vrste goriva
Da poskupe cigare ili zatvore kladionice svi bi se digli,a sto placamo gorivo kao da imamo plate 2000-3000e nikom nista.Je**** nas dok ne crknemo,i to sve qr*** po celu
Volio bih da se ovo proprati pjesmom i spotom :)
https://www.youtube.com/watch?v=i83ny8vA15k
Sto rece ACS - zene i muskarci sasvim razlicito pjevaju ovu pjesmu na koncertima, ali to je za drugu temu :)
Inace, kad smo kod cijene goriva - nafta skace, ali da Vlada oce (ko sto ni prosla nije htjela) to moze da se pegla iznosom akciza po toni derivata - EU propisuje minimalni iznos po toni, ali nasi su daleeeeko iznad toga (~duplo)
Cijena eurodizela biće 1,13 eura, a benzini eurosuper 95 i 98 koštaće 1,27 i 1,30 euro
Ufff previse.
Odlicno se sjecam price danasnje vlasti a tadasnje opozicije i kritikovanje nameta na gorivo itd itd, samo mi je zao sto odje narod nikad ali nikad nece shvatiti da su politicari tu dje jesu zbog svoje g*zice a ne sto neko dobro zele narodu,jer i Tito je krao! Al je i dao!
A svi posle njega ,blijede kopije i pokushaji.
Послато са SM-N950F помоћу Тапатока