ebanking košta 3-4e mjesečno, ima dosta ljudi koji neće to da plate
Printable View
ebanking košta 3-4e mjesečno, ima dosta ljudi koji neće to da plate
Ne kazem ko ima,nego ko nema. A vise je ovih drugih....
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Evo ih ja sve placam bez e banking-a.
Struju, vodu, i cistocu sve preko sajtova njihovih.
Total tv, preko aplikacije.
Mtel preko aplikacije.
Telenor preko aplikacije.
Za ovo mi treba nekih 15 minuta, a komunalije placam za par objekata, i racune za telefon za 8 brojeva. Tako da nisu pare problem za e banking nego ili neinformisanost ili neznanje.. A i realno ta 3-4 eura im uzme posta ili banka za provizije..
I don't give a damn.
ja sam ebanking pomenuo kao nacin online placanja... ne kazem da tu ne spada bilo kakav vid online placanja koji ne ukljucuje cekanje na salteru banke/poste....sad je ponuda nikad bolja.... kako je krenula pandemija, makar se na ovome radilo ako nista drugo :)
nego sad odosmo previse u off, a ja sam kriv :D
Ja čekam da svi pređu na e banking i onda ka čoek uđem u banku,dobar dan mlada damo...
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Osnov stednje je da ne potcjenjujes iznos - nije bitno ustedis li 5eura ili 20 centi - stednja je stednja i na broj proizvoda i usluga u toku mjeseca zna se dobro akumulirat (kazu ljudi, ja evo godinama ne vatam koncept) :)
True, sve vise ih nudi bezprovizno placanje :)
to je vec poseban razlog za neke - neke zeljne da progovore (penzionere) i neke manijake :D
nego, da se vratimo na temu i da zapodjenem razgovor :)
Sto meni auto trosi vise no sto pise u knjigu? :D To knjige pisu upaljac, a ovamo ipak malo vise vuce na baklju :D
Salu na stranu, zadnji rezervoar, koji je mimo redovne voznje po Bjelopavlicima ukljucivao i put do Pluzina, kaze da mi je prosjek bio 6.6l... bio sam sokiran koliko je to malo jer mi je inace avg 8l
Ima li ko 1.6cdti 135ks by opel i koliko vama trosi isti motor? :)
Moj je u zafiru (sto na tonazu dodaje) i na 18", sto isto kazu da dodaje na potrosnji - pa cisto da uporedimo ko je efikasniji :)
Neka je sa srećom.
https://i.postimg.cc/bYt0WwKT/20201205-113526.jpg
Svrati čovjek pored mene na pumpu da sipa prije nego poskupi 3 centa
Pa koliko ćeš? - 5 eura mi sipaj..
A nema preko našeg naroda
17 metara vise do lampice
Nemora da znaci da je zbog poskupljenja dosao da sipa 5 eura, kako sudite ljudima bezveze da to nije realno.
Koliko si sipao ti jer i ti si dosao prije poskupljenja 3 centa?
Sent from my iPhone using Tapatalk
ja nisam stigao od policijskog časa, inače bih pošao da sipam 30 litara ne da ja uštedim euro nego da mi oni euro manje uzmu
Rekao čovjek tako na 2 metra od mene, i to sve u auto koje vrijedi 6-7 hiljada eura, eto i to vam rekoh, napadni me i za to.
Sipao koliko mi treba, jer mi je usput bilo a i ispod pola sam bio. I što veli NSX nije do eura, no da ga ne uspeš za akcize lopovima..
Oni uzimaju isto, 77 centi po litru.
https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...dizel-68-centi
Oni uzimaju jednako koliko god vi sipali pa sad ne znam ima li vajde to što činite sa aspekta da oni manje uzmu.
O tome ti pricam. Akciza je enormna.
ne znam na koje one mislite ali ako je benzin 1,03 a ne 1,00 onda neko uzme ta 3 centa vise a ko ne znam :D nije mi previse zao ni pumpadzija ni drzave
Ta 3 centa uzima pumpadzija i daje ih dobavljacu.
Ta 3 centa uzima samo pumpa, jer prodaje zalihe goriva koje je vec kupila po staroj cijeni.
Isto tako gubi u periodu kada cijene padaju, jer prpdaje zalihe goriva koje je kupljeno po vecoj cijeni.
Drzava je flat u peihodima uvjek dok pumpe trpe osilacije u cijeni
Ood utorka cijena benzina eurosuper 95 biti uvećana sa 1,13 na 1,14 eura po litru, eurosupera 98 sa 1,16 na 1,18 eura, eurodizela sa 1,02 na 1,03 eura, a lož ulja sa eura na 1,02 eura po litru.
I don't give a damn.