što fali bureku bez jogurta? e moj miško, pojma ti nemaš :lol:
Printable View
što fali bureku bez jogurta? e moj miško, pojma ti nemaš :lol:
http://www.vijesti.me/vijesti/zahukt...-clanak-207193
Lepa jahtica...lepa.
Aaaaa, kakavog bi sexa bilo po palubi, awwwwww
Samo sam čekao vaše komentare.. :mrgreen:
moram samo Stojanku da vam plasiram
http://www.youtube.com/watch?v=JucURuKdJpg
Gari ga stara !
Nikad je neću imati. Sto mu gromova!
zaklah i stukoh sama 'ledni ananas...damče...
Vozih se vozom BR/PG posle 3-4 godine. Nista se promijenilo nije...
Udjem nadjem slobodan kupe i zatvorim vrata...
Na stanicu Zeta udje jedna gospodja zeljna price ili voli da caska sa putnicima ne znam, nisam iz te price. Sve pokusava da zapocne konverzaciju te pih neko je pusio u ovaj kupe, te kakvo ce vrijeme sjutra, te kolko je karta iz Bara, kad ima voz nazad... Aaaaa ne mogah je slusat i izadjoh u hodnik. Nece me voz gledat barem 2-3 godine.
Sto je nervoza ovolika :)
Umjesto da nastavis pricu s babom, isprigas je malo i eto prodje vrijeme :)
Tačno tako, tamo možeš masu zanimljivih ljudi da upoznaš. Jer ne sreta se svaki dan čovjek koji ti nudi zlatnog Rolex-a za 25e.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je kada si glup.