On je ionako najmanje priznat, koliko mi se cini.
AZ se daje ovamo dje idem sto mi odgovara.
Samo da vidim jel' bolje da ovdje primim prvu dozu ili da se foliram i kazem da ne moze te obije primim 'tamo daleko'.
Printable View
On je ionako najmanje priznat, koliko mi se cini.
AZ se daje ovamo dje idem sto mi odgovara.
Samo da vidim jel' bolje da ovdje primim prvu dozu ili da se foliram i kazem da ne moze te obije primim 'tamo daleko'.
UAE i Bahrein suočeni sa porastom slučajeva uprkos velikom obuhvatu stanovništva vakcinom Sinopharm.
"The Gulf nation isn’t the only place where the rollout of Sinopharm doses has coincided with large waves of cases. In the Seychelles, Chile and Uruguay, all of whom have used Sinopharm in their mass vaccination efforts, cases have surged even as doses were given out."
https://www.washingtonpost.com/world...pharm-vaccine/
pa zbog toga sto je ta vakcina cesme...
vjerovatno ni 50% efikasna a ljudi koji prime to misle da su bezbjedni, opuste se i eto belaja...
vjerovatno ce i odje biti slicno kad prodje sezona.
raste drastično i u Britaniji koja je masovno vakcinisana AZom
https://www.newscientist.com/article...gh-in-england/
Mislim da je sustina ne opustati se ni nakon revakcinacije, sto je nedje i savjet doktora... Barem 2 nedjelje... A ljudi se dominantno nakon prve doze subjektivno osjete ka Asteriks kad sune napitak, pa bi i na AIDS udarili rado...
vakcinisan relaksiran..
Ja sam primio jutros revakcinu sinofarma. Posle prve doze sam uzeo dvije sedmice odmora da bih se pripazio dok krene da radi vakcina. Trebalo bi da je odradila posao jer mi se javio herpes na usni posle pet godina od poslednjeg puta a kod mene je on vezan sa padom imuniteta. Mišljenja sam isto bio da je to Old school vakcina i ako je od njih sve krenulo da će oni to i da završe.
Sent from my CPH1951 using Tapatalk
I ja čekam revakcinu kineskog Vero Cell-a, dobićemo taj pasoš i mirno more.
Da se nastavi onaj vit D, sunčanje , fizička aktivnost, dosta vode, i nema zime.
na javno dostupnim podacima o efikasnosti, u Srbiji 30% nije razvilo antitijela, starijih od 70 godina taman 50%
https://forums.bharat-rakshak.com/vi...7800&p=2501615
https://www.wsj.com/articles/bahrain...ne-11622648737
In a separate, unpublished, real-world study of Sinopharm in Serbia, 29% of 150 participants were found to have zero antibodies against the virus three months after they received the first of two shots of the vaccine. The average age of the people who participated in the Serbian study was higher than 65.
3 mjeseca nakon shto su primili prvu dozu...?Nelogichno ili...?
A zna se da se za drugu dozu odredjuje rok od 3-5 nedelja max.
Cim je who odobri paljba krenu
HR daruje CG 10k doza AZ, da se ne bace ;)
https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2281227
ovo nam vracaju za Dubrovnik
Прије пола сата примио и другу АЗ бивши Дом Армије, никога тада није било па завршио за мин. Е сад добио сам ону потврду, имали код нас негдје дигитално да се узме то заборвих тамо да питам?
Pa vidis i sam kakve linkove kaci
One najdublje teorije zavjere se traze. Ja npr nikad ne bih kliknuo na ovu adresu. Ima da te proganjaju sad:)
Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
Moje pravilo je da se sve provjeri.
A nekako u zadnje vrijeme imam elana [emoji3]
Većina toga što se pronađe je teško smeće, stvoreno da podigne čitanost sajta ili da izazove paniku/strah.
Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
Nemate pojma koliko je dobro kad znas da nema vise krize sto se tice ovog virusa.
Ipak bi trebao sacekat dvije-tri godine prije nego sto totalno otpisemo krizu.
Bukvalno.
Gradjevinski materijal skocio.
Cijene skocile.
Auto novo cekas, polovno skuplje.
Cijene hotela skocile jer pola ih radi a znaju da narod ima zelju da putuje.
Transport, spedicija, kontejnerski prevoz sve skocilo.
Sto god pitas - nemamo zaposlenih pa nam je malo guzva.
Itd
Sent from my iPhone using Tapatalk
Aj neka ove info ovdje ..
https://ec.europa.eu/info/live-work-...certificate_en