Attachment 77788
Printable View
Evo malo snijega i otkazani letovi, sta rade ne mogu vjerovati...
dje pogledat za kartu malmo-pg ili kopenhagen-pg datum 17.2 na montenegro mi izbaca cijene 2000e?
Najeftinija i najbrza varijanta ti je Malme-Bg wizzair 100e, pa Bg - Pg (jat, montenegro) za 70-80eura.
Imas i jat ili malev iz Kopenhagena do pg (presijedanja Bg ili Budimpesta) , za 200-215 eura ...
zna li netko najeftiniju opciju za Milano iz Podgorice ili Tirane oko 17.02?
Evo ti iz Kopenhagena za 191 € sa braćom Hrvatima
http://www.skyscanner.net/flights/co...871-1202171520
Evo i za tebe-ovo nisam znao da ima iz Tivta za 124 €
http://www.skyscanner.net/flights/ti...476-1202171840
a iz Tirane ja mislim najjeftinije 83 €
http://www.skyscanner.net/flights/ti...476-1202171440
najjftinija varijanta podgorica bazel?
i zna li ko koliko je bus ili voz od ciriha do bazela?
Najjeftinije Milan - Pariz 23 ili 24 do 26 ili 27 ovog mjeseca??
Iz Bergama(odma pored Milana) do Pariza povratna 19 eura sa Ryan Airom zadnji vikend u februaru
Attachment 78096
Puko Malev :)
Poenta je sto svi primaju subvencije samo sto vlade Mađarske,Crne Gore i ine boranije nemaju para da izdrže trku sa Njemcima i Francuzima tako da ce tržište istocne Evrope kako za sve pa tako i za avio letove preuzeti najbogatiji tako što će uništiti konkurenciju.Alitalia je jednokratno prije neku godinu primila od svoje vlade duplo više nego što je sveukupni dug Maleva ali tako je to,jači kači.2600 ljudi kući,Malevov promet koji je na aerodromu Budimpešta bio 50°% putnika razgrabiće ove aždaje iz najrazvijenijih zemalja i reprizu ćemo sigurno gledati kod nas,u Srbiji,Hrvatskoj,Sloveniji itd.Nema tu ništa spektakularno novo i nepoznato-kako za platni promet.promet goriva,telefoniju tako za sve.Danas na svijetu ima svuda svega-rat se vodi za tržište.
Da me neko pogrešno ne shvati-nas četvoro imamo karte kupljene preko Maleva za mart-htjeli smo jedan momački produženi vikend u Amsterdam a sad sa tim kartama možemo guzicu obrisat(jos smo i hotel uplatili avansno,vrh) ali su mi ti problemi lični smiješni kad vidim ove velike aždaje kako se slade reskubajuči plijen danas tamo sjutra ovamo.
Napominjem da na zapadu nema nijedne kompanije giganta koja nije primala ili prima subvencije od svoje vlade ali je boraniji to zabranjeno jer zakon je ono što oni kažu.Žao mi je te kompanije i ljudi koji su tamo leb zarađivali.
Koja je najjeftinija varijanta PG-BG povratna? Mjesec dana unaprijed bih bukirao.
Nova ponuda Turkish-a
i koliko su takse zna li se.....
provjeri na site-u...
za nyc karta dođe 571 eur
bagatela brate.....
Ovo za Njujork je dzab dzabe. Mislim da je jedino Malev davao jeftinije karte za oko 400-450 iz Budimpeste.
Kakva je najpovonija kombinacija za Prag, iz BG, Dubrovnika, Tirane i sl?
Koje niskobudzetne kompanije lete iz Albanije i lete li van sezone???
Nema veze sa jeftinim avio kartama, ali moze ovdje proci: imamo li mi neki bus iz grada do aerodroma i nazad, kao svaki normalni aerodrom? I koliko sad uzima taxi do aerodroma, nisam odavno isao?
Bus mislim da vise nema, a ranije su imali montenegro airlines sa trga... Taxi je 6-7-10 eur (http://www.citytaxi.com/pages.php?id=5)
evo kolege pitanje...posto vidim da se daleko bolje snalazite u ovoj oblasti od mene.kad bih sad kupio kartu za tri osobe za let tivat-beograd,a letio za mjesec dana,kako bi mogo najeftinije proc.koliko bi me sve doslo i kako to sve da realizujem.hvala unaprijed...jebiga,svi mi gledamo da prodjemo sto je moguce jeftinije ,da nas ne deru ovi ,,letaci,,.
Evo je Montenegro Airlines poslao dopis mojoj firmi, potpisuju neke ugovore sa firmama, daju kao popust od 50 i 70% na redovne cijene, ima li neko iskustva sa tim?
19700 i 19704 , takođe voze do aerodroma po taksimetru , što je ispod 5 eura ka što reče Mojsije...