https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...39231716_n.jpg
Printable View
Vidjeno na fb.
Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4
average honda owners..fuc-king audi owners
Jok,slikano u garazu gintasa
Ovo je cena i neki fan audija nekog starog 42g. U garazu gintasa kad je sena dovezao voce u svoj kamion. Pa su se samo naslonili odje da odrade posa'
Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4
HAhahahah sad paletar vozi cujem
Ma jok uzeli mi vozacku za paletar
Amfi brate nisam htio da napisem da sm ovo tebe slikao kad su te guzili,al eto kad vec prizivas djavola...I zidovi imaju usi prijatelju
A sad prosut si 2 posta iznad i pokrij se usima i cekaj svoju priliku. Do tada pozz ;)
Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4
Prosut?na osnovu cega?na osnovu toga sto si ti izbaljezgao?
Neznam dje ovo stavit,ovdje il na audi club,al posto je izvorno auto honda neka ga ovdje :)
http://www.youtube.com/watch?v=G52YiG9QEjY
2015 Acura TLX
http://www.carsredesign.com/wp-conte...X-interior.jpg
ovaj znak na volan,ko da vozis svemirski brod:smug:
e ovo su kola...
Jebao ih 4:3 ekran.
Konacno izgleda kako treba!
http://images.thecarconnection.com/l...00453256_l.jpg
ka insignija
Ma sta kazes? :D
Trazio sam crvenu da vidim sta to jos imaju slicno sem boje.
http://www.autoweek.com/storyimage/C...ignia-OPC-.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-tzJI7JIcHm...k+Regal+GS.jpg
gume su im slicne.
Pa ovako na prvi pogled I izgledaju slicno
očajno
Još jedan R8, da im nije malo mnogo?
Dje predlazete da odradim servis za hondu civic?
Koji model?
U pitanju je model iz 2009 god.
U Efel, nista?
Kod Makija.
Dje se nalazi Maki?
Kod Sinderele.
Jel Sindarela u Kragujevacku ulicu - Donja Gorica?
Ima li mu ko br?
Makijev br. 069 015 527
gornja je gorica, ne znam kako se zove ulica ali moze biti da si u pravu
Kosmajska.
2008 Civic Type R, 20000 km, crveni, BD rega, kupljen nov u Deltu u BG...8 soma keka.
I tako ti mi krenuli za CT, ne da se spdamo sa likom nego da kesiramo, odma...kad ono, prodat prije pola sata. Pa majkuuuu muuuuuuuuuu!!!!
8k budvanski type-r? u cemu je fora?
Koliko se krecu otprilike sada ove honde accord sedme generacije?
http://honda-type-r.com/photo/honda-accord-type-s-5.jpg
U kojim sve varijantama dizel motora se mogu naci?
znam da je apoteka, zato i pitam sto je fora.. dobra kupovina ko god je kupio :D
Benzinac star 6-7 godina 8000? Nije cudo da je i jeftiniji.
Nije to benzinac, to je Tajp Er.
Strasn auto!