https://forum.cdm.me/attachment.php?...3&d=1196506085
Printable View
Glupo je raspravljati sa ljudima koji servis nisu ni vidjeli a ocjenjuju ga prema predrasudama.
Mislim da u T-shopu, u ulici Slobode, svako moze da udje i da isproba Extra TV, vidi mogucnosti, kvalitet slike, izbor kanala, to sve uporedi sa ostalim kablovskim ili satelitskim operaterima, sabere sve prednosti i mane, i napravi svoj izbor.
Sto se mene licno tice, mislim da je po kvalitetu i mogucnostima Extra TV najbolji servis.
pa ova ponuda i nije losa uopshte , ima sve sto treba da ima.......a dodatni paketi su HBO kanali-sranja i pornjava jel ? e kolko znachi ono kad ti odma prebaci kanal , kad ne cekas da ga ucita , pa taj disk od 80 giga , pa premotaj , pa pauza , pa videoteka , pa ruter zbog wirelessa ....ljepota , uzimam sigurno , samo da vidim radi li to kako treba
Pa procitas utiske o tom istom servisu kod hrvata i nikad ga ne uzmes
Može li neko da napiše za one koji se, poput mene, slabije razumiju u ove fancy tehnologije: ima li ovdje interneta? Ja nekako bijah pod utiskom da će se internet podrazumijevat kad uvedu Extra TV, ali nije mentovan ni na web sajtu niti đe drugo da ja znam.
ada ima, ako ga kupis zajedno sa extra tvom, 9e+45e (za adsl "flat") :)
Mene EkstRRRRa TV i dalje radi kako treba! Sha da radim?
Brao Hombre!
dlakavoj mu-ri-ci i fajl razbijen na krive smeta!
pa s obzirom da su hrvati ranije od nas poceli sa adsl-om , za ocekivat je da ce ovi nashi takodje imat problema , a mozda iskoriste iskustvo hrvata , pa konacno naprave neshto da valja , ma radilo bi to i kod hrvata i kod nas , no infrastruktura ne valja ni tamo ni ovamo na dosta mjesta , to je poenta sva
Čuvajte se T- coma u svakoj situaciji...
Imam ja malo veci televizor i imam u kuci i BBM i EXTRA TV , tako da mislim da mogu realno da ocijenim trenutno stanje a po meni je ono ovakvo :
1. Kvalitet slike mnogo bolji preko EXTRA TV
2.EXTRA TV risiver kao i mogucnosti risivera mnogo bolji
3.Zaustavljanje prikazivanja programa pa njegovo nastavljanje kad ja to pozelim ima EXTRA TV dok kod BBM mogu da pritisnem pauzu i time samo zamrznem sliku
4.Prebacivanje sa kanala na kanal kod EXTRA TV je odmah a kod BBM se ceka po par sekundi
5.Izbor kanala BBM bolji jedina mana sto nikad nijesam siguran kad ce NOVA TV biti ukljucena ili ce mi pisati kao recimo sinoc "vrijeme za gledanje je isteklo molimo ukucajte vasu sifru" (mozda nijesam bas pogodio redosljed rijeci ali tako nekako)
6.Videoteka koju Extra TV ima
7.Ako mislite da je Helpdesk neinformisan mozda treba pozvati i 9860 tako da bih ipak prednost dao helpdesku
Eto to je moje misljenje vezano za uporedjenje EXTRA TV i BBM[/quote]
Ja imam i plazmicu veeeeliku i BBM i fenomenalna mi je slika.....a to da ti imash oboje pa objektivo uporedjujesh , teshko verujem....
Nista bez kabla. Evo i kablegirl imate u ekipi - ali kablova nidje :mrgreen:
cim vidim jedan post, ali jedan jedini, dje na topicu o extra tv ili o bbm-u, pricate o necem drugom, odma cu da obrisem topic, jer za prepucavanje koji je operater bolji imate topic!!!!
ja ne vidjeh taj hbo sem u dodatni paket sto znaci jos 5 eura mjesecno, sto se videoteke tice ja bih uveo kablovsku da ne placam videoteku vise, a vi biste nam, izgleda, zivot uzeli...kad bi vam moglo bit...
dakle, placam dva fiksna telefona, dva isdn-a, adsl, jedan post paid i dva pri-paida...sve za t-ekipu...i sad treba da platim 40 kanala koje nikad necu upalit, da bi jedan koji me interesuje bio u dodatnom paketu, koji se, zamislite dodatno placa, kome ni to nije dosta - ima videoteku, naravno...
ne odgovoriste mi na pitanje (izgleda da je obrisano)..mogu li da preko tog routera koristim bezicni internet a ako ne mogu kad dodju mogu li da im recem da stave taj router za xtra TV na drugi broj telefona....ocekujem odgovor.
Zna li ko oce li lokalizovat discovery
Taj ruter ti emituje adsl preko wirelessa...dobro je to ako ne zivis u zgradu dje ce komsija iznad tebe da ti uhvati signal adsl-a i odose gigabajti...
moze li mi neko reci kad se sve sumira koji je najbolji?ali realno
DA.
Evo prve pozitivne promjene u EXTRA tv-u. Umjesto RUSSIA 1 u EXTRA TV vodicu je ENTER TV. Samo naprijed NOVA, RTL, SPORT KLUB...
Predlog mozete odmah maci ovaj Prosieben