6:3, 6:4, Nole u polufinalu!
Printable View
6:3, 6:4, Nole u polufinalu!
kraj, kraj, 6:3, 6:4, ako Bog da sa Murray-em u polufinalu, duel za buducnost tenisa...
svaka cast nooooooooole !!!:)
nole je veliki potencijal samo je malo bio baksuzan u proslosti jer uvijek u osmini finala ili cetrvfinalu naleti na federera:)
Sad nema svajcarca i odmah je prosao dalje.
Mislim da je Nole veliki favorit protiv shkota, a ni sam ne znam kako je ovaj nastavio mech sinoc protiv Haasa.
Finale je sasvim realno.
Djokovic dobio 1. set 6:2!
Shkot ima velikih problema sa povredom (zadobijenom juche)...
EDIT: 6:2 6:3, Nole je u finalu, tamo ga cheka Nadal!
sta radi nooooole !!!:) sve redom razbija
Kad je finale? (dan,satnica,TV prenosi đe sve?)
Mene zanima net varijanta prenosa,jer mi je satelitska malo s*ebana.
Veceras u 20h Djokovic - Nadal koliko ja znam... VAMOS NOLE :lol:
e ovako, probaj da instaliras tvu player za stream, i selektujes espn2 ili star sports u vrijeme pocetka meca, mislim da oni prenose:
http://www.tvunetworks.com/
Evo tenisa na Star Sports-u,zahvaljujem.Znači u 20 po našem vremenu?
ili 21, nijesam siguran, na b92 cak najavljuju "u noci izmedju nedjelje ili ponedjeljka"...
u 21:00 !!!
ljudi,da vas pitam jel ovo nole gubi 1-0 u setovima :(
isprasi nadal djokovica...6-2, 7-5
sjebala ga nervoza u prvom setu..
dobio bi..
nervoza...pa to je glavno covjece.Cim ga protivnici vide kako pizdi odmah dobiju na samopouzdanju.Vidji samo kako je Federer smiren!!!
Uprkos svemu, ipak dobar mec Novaka Djokovica. Imao je odlicnih poena, dobrih udaraca. Imace prilike da osvoji dosta ovakvih turnira. Od sutra je u top 10.
Vrlo simpatican govor na kraju, poslije primanja pehara od Borisa Beckera. Izmedju ostalog, rekao je: "Dok je mene mama dojila, Becker je osvajao Wimbledon"
stvarno je fantastican igrac;)
Prvi set je stvarno poklonio, ali jbg prvo veliko finale, otkazale su mu i ruke i noge bile... Drugi set je vec druga prica, igrao je odlicno, bio je bolji u svakom gemu i imao je sansi da uzme brejk, dok je Nadal samo lagano cekao svoju sansu koja mu je dosla tacno kad treba. Zato je Nadal 2. igrac svijeta, da se razumijemo :) On koristi svaku sansu za brejk, ali i Novak ce lagano do prvih 5 igraca svijeta ja mislim.
Inace je stvarno simpatican namrtvo, ja sam mu se presmijao i kod prvog osvojenog poena, tek u 3. ili 4. gemu prvog seta, kad se obradovao kao da je set uzeo :D I govor na kraju... :bravo: :D
Srpski teniser Novak Đoković od ponedeljka je među 10 najboljih na ATP listi, a do najvećeg uspeha u karijeri došao je posle finala turnira u Indijan Velsu gde je izgubio od Španca Rafaela Nadala.
Redosled tenisera na ATP listi:
1. Rodžer Federer (Švajcarska) .......... 7715 bodova
2. Rafael Nadal (Španija) .......... 4755
3. Endi Rodik (SAD) .......... 2980
4. Nikolaj Davidenko (Rusija) .......... 2865
5. Fernando Gonzalez (Čile) .......... 2755
6. Tomi Robredo (Španija) .......... 2525 (+1)
7. Ivan Ljubičić (Hrvatska) .......... 2395 (+1)
8. Džejms Blejk (SAD) .......... 2270 (-2)
9. Tomi Has (Nemačka) .......... 2165
10. Novak Đoković (Srbija) .......... 2060 (+3)
11. David Nalbandian (Argentina) .......... 1995 (-1)
12. Endi Marej (V. Britanija) .......... 1905 (+2)
13. Mario Ančić (Hrvatska) .......... 1900 (-2)
14. David Ferer (Španija) .......... 1765 (+1)
15. Tomas Berduh (Češka) .......... 1715 (-3)
16. Rišar Gaske (Francuska) .......... 1590
17. Mihail Južni (Rusija) .......... 1515
18. Markos Bagdatis (Kipar) .......... 1345
19. Lejton Hjuit (Australija) .......... 1255 (+1)
20. Huan Karlos Ferero (Španija) .......... 1230 (+3)
Najuspešnija srpska teniserka Jelena Janković zadržala je devetu poziciju na najnovijoj WTA rang listi i ima 1.823 poena, dok je Ana Ivanović pokvarila plasman za jedno mesto i sa 1.447 bodova sada je 15. reket sveta.
Poredak 20 najuspešinih igračica na WTA listi:
1. (2) Žistin Enan Arden (Belgija) - 3.645 poena
2. (1) Marija Šarapova (Rusija) - 3.564
3. (4) Svetlana Kuznjecova (Rusija) - 2.947
4. (3) Ameli Morezmo (Francuska) - 2.933
5. (5) Kim Klajsters (Belgija) - 2.630
6. (6) Martina Hingis (Švajcarska) - 2.280
7. (7) Nadja Petrova (Rusija) - 2.135
8. (10) Nikol Vajdisova (Češka) - 1.856
9. (9) Jelena Janković (Srbija) - 1.823
10 (8 Jelena Dementijeva (Rusija) - 1.683
11. (11) Ana Čakvetadze (Rusija) - 1.670
12. (18Danijela Hantuhova (Slovačka) - 1.557
13. (13) Pati Šnider (švajcarska) - 1.552
14. (12) Dinara Safina (Rusija) - 1.528
15. (14) Ana Ivanović (Srbija) - 1.447
16. (16) Šahar Per (Izrael) -1.284
17. (17) Li Na (Kina) - 1.282
18. (15) Serena Vilijams (SAD) - 1.269
19. (19) Tatjana Golovin (Francuska) - 1.119
20. (20) Vera Zvonarjeva (Rusija) - 1.032
samo da federe slomi nogu, i novak ce bit najbolji!
pred njim su godine, a siguran sam da ce do kraja ove biti u Top 5!
Apsolutno moguce, jer osim Federera i Nadala sa svima ostalima moze da se ravnopravno nosi.
Ono shto je dobro je da ce ovim napretkom na listi mimoilaziti Federera na turnirima. Bar do finala. :D
pa upravo se o tome radi, da izbjegne njih dvojicu u ranijim fazama turnira, jer je i u Indijan Velsu trebao da ide na Federera u cetvrtfinalu da ovaj nije ispao na startu od Kanjasa.
sad u majamiju sa federerom moze samo u finalu da se sretne jer ih je zrijeb stavio na razlicite strane.:)
tesko ce nole u majamiju, ovo je strasan ritam za tinejdzera, mozda je pametnije bilo da je preskocio, i da polako gradi formu za sljaku... on brani cetvrtfinale rolan garosa, to je masu bodova, i moraju se odbraniti, a prije pariza ima rim na sljaci isto turnir masters serije. ovako, imam osjecaj da ce samo da se isforsira u majamiju.
Jos kad bi se Nadal nasao na Federerovoj strani... gledali bi Novaka opet u finalu :D
ne mogu prvi i drugi.ide 1-3-5-7-9...2-4-6-8-10..ali se i to mijenja.
sigurno je da se previse trosi,a i nisam siguran da bas toliko moze da izdrzi i pored toga sto se operisao i otklonio cuvene probleme sa disanjem. Kad igra prvi mec na ovom turniru u Majamiju?
Novak slobodan, Janko čeka rivala
Novak Đoković, deseti teniser sveta i nosilac na turniru u Majamiju, u prvom kolu biće slobodan. Novak u drugom kolu igra sa boljim iz meča Mirnji (Belorusija) - Braćali (Italija), a pobednik tog meča sastaje se, ako ne bude iznenađenja, sa Hrbatijem iz Slovačke.
Janko Tipsarević čeka jednog od pobednika kvalifikacija, a ako ga pobedi, u drugom kolu igra sa Čelom iz Argentina. Huan Ignasio Čela je postavljen za 23. nosioca na turniru.
Bolji iz tog meča u trećem kolu će, najverovatnije, igrati sa Čehom Tomašom Berdihom.
U kvalifikacijama je učestvovao i Viktor Toricki ali je u prvom kolu poražen od Freda Dančevića iz Kanade sa 2:0 (6:3, 6:2).
Nagradni fond turnira je 3.500.000 dolara.
preuzeto sa B92
A ljudi, trose se i ostali... Vidjite onoga nesretnog Rodika, igra svaki moguci turnir (i svaki ga otrese neko, a on treci). Vjerovatno oni znaju svoje granice i vjerovatno su napravili plan da budu odmorni za glavne turnire, ne vjerujem da idu glavom kroz zid. Ako oces u vrh moras da igras sto vise turnira i tako osvajas sto vise bodova...
ali je Rodik stariji, iskusniji igrac, pa je navikao na taj ritam. Nole je ovom ludom ritmu malo vise od godinu dana.
ali poboljsao je kondiciju... dosta. prije je padao na pola meca od umora...
Ocvrsnuo je, porastao je da se tako izrazim;)
idu li prenosi sa ovog turnira na istim kanalima na satelitu kao Indijan Vels jer je i on iz Masters Serije, makar je tako oznacen na njihovom sajtu http://masters-series.com/
bice na teledeporte sigurno.za ostalo ne znam.ako federer pordje prva 2-3 koal prenosice i tsi/tsr...