Idete preko Petrovca jer nema zastoja? Pomalo se čeka i iznad Petrovca (stružu asvalt). Upravo sad
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...bf349f0098.jpg
Sent from my Motorola 8400
Printable View
Idete preko Petrovca jer nema zastoja? Pomalo se čeka i iznad Petrovca (stružu asvalt). Upravo sad
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...bf349f0098.jpg
Sent from my Motorola 8400
Pustise danas kroz Mekavac put. Brze se stize nego okolo ali katakombe i kroz tunel, al mnogo bolje nego okolo...
Odron na Brajice,pola brda se srucilo,put se i ne vidi.
Kakve ce tek kolone da budu kad se napravi + udes pa kolone do skadarskog. :D
https://s7.postimg.cc/vzkqhww9n/112.jpgimages upload
https://s18.postimg.cc/5mjqbnmcp/113.jpghow to take a screenshot on a pc
https://s10.postimg.cc/4vitfi695/114.jpgphoto uploading websites
https://s29.postimg.cc/xh0g2wah3/115.jpgimage hosting over 10mb
Ali na granici CG i SRB, voziš i naletiš na odron u drugoj traci i samo čuješ auta iz suprotnog smjera kako redom udaraju "BUP, BUP" i tako evo 15 godina i svakog boli k... CG ima par ok dionica ali ostalo je sve tuga i jad.
Hahahahahahahahahaaaaaa kakav fail
ja gledam sliku sto je postavio i ne vjerujem....
inace danas vec 3 puta prodjoh radove na novom kruznom toku...i nema guzve...nema zastoja...lagano sam prosao svaki put...
Pa sad nema puno auta tuda jer su ljudi culi.
Ništa neobično za vijesti. Izbače članak da se srušio neki vojni avion, lovac a sliku stave DC9 ili boing...
Guslat i dalje preko petrovackih u 2017, sto reci. Nazad u 90te.
Skadarsko Jezero - most tanki rt
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net...a7&oe=597F78D2
Bronx i bizbi ce pocet iz frizidera da izlaze, svudje stizu.
Ima li snijega - Dje su zimske gume > sto rade sNjiJego>cistaci. :)
Dingospo ovo je mjesto da se informišu ljudi, tebi ako ne trebaju informacije đe je zastoj, đe je zatvoren put i slično zaobiđi temu.
Most pjenavac na putu PG KL saobraćaj totalno obustavljen. Vozila se preusmjeravaju na Mataševo.
Pazi ti nama most i kuda mi idemo? Pazi debljinu
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net...26&oe=59505D2C
Je li moguće ovo, više armature ima u običan trotoar.
Jel moguce ovo
Sta reci sem SIGURNIM KORAKOM.
Ovo ce oni lako rijesit 3-4 daske ispod mosta privezat, napunit betona, pa asvalt i vozi Misko, takva nam je svaka rabota.
Takodje treba dodati da je putare iznenadio najavljeni snijeg.
Nije nego onaj prije Pjenavca kad ides iz PG. Tu je skretanje za Trmanje cini mi se.
da...tacno... nego kazu pjenavac...pa zato rekoh... pjenavac je bukvalno iza krivine posle ovoga mosta...
Bar se voda ne zadržava na njega.
Ljudi, vidim li ja travu i zelenilo kroz ovu rupu?
vidis panoramu ispod mosta
Ja mislim da je ovaj most pri kraju i da nece se rijesit problem sa par dasaka i malo betona.
Već su riješili i pušten je saobraćaj.
Nema nas u svijet. Veoma smo brzi u svom poslu. Nemam komentar.
Je li ovo laminat ili parket? :)
Ovo je lezeci na sred magistralnog puta
Sent from my iPhone using Tapatalk
i to na sred mosta, da bi skok dobio na efektu.. plus nije klizav, makar djeluje na slici..:)