cuo sam ludnica u manjfiko prica se kroz centaar
cuo sam ludnica u manjfiko prica se kroz centaar
Dzast kip it urban... 8)Quote:
Originally Posted by STREET_BOY
I u 2005-toj godini exlusive club Mania, Pravni i Ekonomski fakultet i Baha team organizuju najbolje zurke srijedom sa pocetkom u 22 h. Ne propustite prvu u nizu u srijedu 12.01.
Rokanje ;)
FUKA DJUSLA
Petak 14. 01. 2005.
HOUSE ANTOLOGY VOL.1
by
DJ IGOR STANOVNIK
:respect:
U petak vece, stara londonska kuka - DJ Igor Stanovnik chastice fanove kluba FUKA DJUSLA fantasticnim uplifting setom najboljeg fanky-vocal-tech housea, koji je obiljezio prelazak u novi milenijum. Na repertoaru ce biti house himne, sa spiritualnim beetom koji izvlachi zadnje atome snage na dancefloor-u.
START - 22. 30 h
:yipiiii: :dring: :bravo: :monkey: :twist: :joint:
$kabo Maestro (Beogradski Sindikat) live in PG!
Nedjelja,06.02.05. @ 20:00 pm
Nastupaju i lokalni sastavi,$kabo je ne$to kasnije na bini...
$kabo Maestro,podzemni ko metro,bitova depo - nikad ****** meko! 8)
subota,kafe Dioniz
zurka foruma brljok 8)
HC,rock&metal music by Chmaka 8)
Lucky Bar 10.03.
DJ BATTLE (4 DECKS)
MARKO NASTIC vs. DEJAN MILICEVIC
warm up by Cule
ulaz 5 eura
[size=6]Citav Mart, Svake Srijede U Latino Baru[/size]
http://img214.exs.cx/img214/4579/2djsparty4ew.jpg
:twisted: Ne Propustite Vikend Zagrijavanje :twisted:
28.04. here we go again!
see you around people! :lol:
Samo da podsjetim za sjutra vece !!!Quote:
Originally Posted by BOKI
I da se ne zaboravi ! :D
Name: TRANCEPORT 03
Place: Fuka Djusla
Time: 31.03.2005 @ 21:30h
DJs: Sasha,Bee,Pseehaw
Price: Free
/me uskache
Sanja Dordjevic,Mania,petak prvi april
ijjjjjjjjaaaaaaaoooooooooooooojjjjjjjj TAJ CRVENIIIIIIII LAAAAAKKKKKKKKKKK ubice me ta sanja djordjevic.... e ako zbog nje vene ne prekratim necu ni zbog koga....Quote:
Originally Posted by Miss_Lucifer
ajmoooooo shabani najezda nashiiiiihhhhh :D
:joint: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:Quote:
Originally Posted by BOKI
da smo dali jos koji go sinoc uzitak u Latino baru bi bio potpun :D
samo jedna napomena da je utakmica sinoc zavrsena 0:0, tj nije bilo ni jednog golaQuote:
Originally Posted by zippy
:yipiiii:
dobro si nasao da me ispravljas mamurnu :p
mada nisam ni ja morala mamurna lupetat ovuda :D
znaci, htedoh reci da je barem bilo 1:0 bilo bi maaaaasu bolje :D
a smor li je onaj tranceport :S
jbg nije za svakoga...
Josipa Lisac
pocetak juna, nije jos precizirano
montanaro jazz
Idemo opet:)
Very Nice Party ovoga puta u RITUAL izdanju!
A sta to znaci?
Znaci da nemaskiranim licima nece biti dozvoljen ulaz.
Gdje?
Debela Berta, Podgorica
Kad?
29. aprli, petak
Ko?
DJ Gile /Zabjelo/
DJ Be Good /Fat Vinyl/
Koliko?
3 EUR
Opet se podgoricani i ostali koji ce doci na zur stavljaju na test kreativnosti. Kako su prosli ritual zurevi pokazali smjelost i visoku kreativnost kod mnogih posjetilaca, ovoga puta ocekujemo potpuno otvaranje.
Za one potpuno lijene obezbijedicemo maske na ulazu po cijeni od 2 EUR. Broj maski ogranicen.
Organizatori:
DVD klub Matrix i Fat Vinyl
Sponzori:
Cafe del Montenegro, modni atelje "ANA", radio Antena M, radio CITY, radio BOOM!, radio 98, NTV Montena, ELTON.
Vidimo se pilici :cool:
aoooooo, htio sam da dodjem, sad kad sam cuo da je ovo pod maskama, ne znam ocu li!
ja mislim da je to glupost (ne prevelika :mrgreen: ) jer je tezina to ljudima radit! (barem meni)
da da, ogroman je problem maskirat se... A i problem je brate sto je daleko... Treba izac iz kuce... Ima li neki prevoz iz kuce do tamo? Ustvari, ne valja ni sto je u bertu, ima 5 stepenica treba ih pregrmljet i uc u bertu... :hammer:
a oce li bit te zurke u petak 29? i moze li da se stavi neka obicna maska da se fejs pokrije kao prosle tj.pretprosle godine????