Poruka
" Sa kim se to dopisuješ"
hahahhahahhaa
Printable View
Poruka
" Sa kim se to dopisuješ"
hahahhahahhaa
sweet years!
Na skali 1-10 to je nedje 57.
Ti ipak ne znas osobu koja ne da mljacka i lopata, nego zvucni zid probija.
Asistenti koji su boga za muda uvatili.
Feminizirani tipovi.
Ejr Maks nosaci.
Radnice u prodavnicu kojima je svako kriv za njihove usrane zivote.
Ljudi koji po svaku cijenu oce sve da znaju i da su sa svakim dobro.
Sjeticu se jos.
nista me vise ne nervira, jer je tolka kolicina stvari za poludit, da nema svrhen sjekirat se vise
To je taj rad sparco :)
Dodje taj period, da te boli uvo za sve i da samo ladno to posmatras...
uh meni je uvijek taj period
Kad neko zaškripi kašikom o tanjir.
Štrakćanje olovkom.
-Kad udjem u taksi a gospodin taksista bez pitanja zapali cigar, kao da sam ja duzna da se gushim u duvanskom dimu...
-kad podjem da bacim smece a macka mi iskoci iz kontejnera
uh meni je uvijek taj period
ahahahhaha, moze li mi ko obezbijedit jedno 40, 50 reputacija da razdijelim ovijema ljudjima? :D
kako dobar topic, uzivam :D
Nervira me enrike iglesijas ako se on moze nazvat stvari.
nervira me kada se nerviram zbog stvari koje me nerviraju, a ne bi trebalo da me nerviraju. ;)
Nerviraju me lemuri i dugme.
Kada mi je prazan frižider.
Jer kad je pun - svaka nervoza ima lijek :)
Trenutno ništa.
oni koji kukaju kako ništa ne znaju i kako oće okinut' ispit, a dobiju 100 poena.
Profesor na pravni shto ispituje sa cigarom,kafom & nogama na sto,i josh te zajebava maksimalno...da mi ga je na 10min u 2x2,uh..
kad dodju nesrece u kladionicu i nemaju ispisan listić nego smišljaju za pultom i na 20 tiketa uplaćuju po pe'se centi....
kad mi se macka posere ispod kreveta pa me smrad probudi
kad susim ves po kisi.
Zezš? Ja mislio ti ne nosiš veš...
to su joj gace od kucka te susi