Evo za Fabijonija jedan 550i, savršen <3
http://www.exporttrader.com/section/...008+BMW+550+i/
22,172.1 EUR i da dođe u Crnu Goru pa registracija, prevod, carina, plin - izaće 30 000e ali auto za narednih 10 godina.
Printable View
Evo za Fabijonija jedan 550i, savršen <3
http://www.exporttrader.com/section/...008+BMW+550+i/
22,172.1 EUR i da dođe u Crnu Goru pa registracija, prevod, carina, plin - izaće 30 000e ali auto za narednih 10 godina.
Brate kako je posrano sto 550 nema spulje i lijevo i desno..
Namrtvo je posrano, uopšte ne izgleda bezobraznu zguza kad nema 4 izduva... Alpina B5 koja ima 500 konja isto ima samo sa jedne strane izduve, B5S - 530 konja, ista stvar.
A posrano brate, jos gore je to sto dizelcine uglavnom imaju na obije strane :D
Ako Vam to igra glavnu ulogu... Mozete kakve solundare nakacit desno... Realno...
Za 30 000 eura imam M5 e60 i 328 za po gradu.
Ja sam rekao da ne dajem preko 25 000 za PETPETNULAi.
Olivije, nijedan e60 nema spulje lijebo desno, samo dvije lijevo (osim EMPET).
A to sto nema dvije spulje je bas sramno za taj auto, zbog toga nema trika da slajfa sestom preko 170 na sat.
koji to 318i trosi maximum 9? Sve sto ga ispod 11 u PG spustis a da ga ljudski vozis trazi sto god oces...
I meni piše fabrički da ne može preko 18.9 litara da troši, a toliko troši zimi normalne vožnje znači bez bucanja.
neka to nego vidjeh mercedesa C(ili CLS)350 turbo benzinca na sajam 306 konja 6 sekundi do 100 i trosi prema njima..prosjecno 7 litara :D
Da, on je inace proizvodjac benzina.
I meni je potrosnja sramna u zadnje vrijeme:
http://img6.imagebanana.com/img/nogn0ukr/Capture.JPG
:(
kakav tocak! :eek:
Na sta da obratim paznju pri trgovini e46 320ci???
Jeli udaran i ako jeste jel fino sve vraćeno na mjesto... Ide li pravo kad mu pustiš volan... Hlađenje motora...
je li skupo 5700e 2001? dobro stanje,dosta opreme. neregistrovan.
zavisi od stanja opreme jel puno...ako je apoteka vrijedi toliko al registrovan!
Vrijedi...