Originally Posted by
Severnjak
Pa tako recite vi veliki vernici, ima da verujes u Hrista ili ces trunuti u paklu ili se posle smrti samo za tebe koji njega ne priznajes za nekakvog spasitelja svest bespovratno gasi. Samo za tebe i onih ostalih milijardu muslimana i koliko jos ateista, agnostika, pripadnika ostalih vera... Samo ce se hriscanima svest magicno transportovati u nekakvo carstvo na nebu gde cete se ceo dan izlezavati na oblaku a nas ce jesti crvi. A ovi ostali koliko god da su vodili uzoran zivot i cinili dobra dela to nista, vrata Raja su zatvorena za njih jer nisu podlegli UCENI svemoguceg Sina bozijeg.
Nego, kad se Hrist PONOVO vraca na ovu planetu kao sto se pominje u Jovanovoj knjizi Otkrovenja, covek bi pomislio da mu je mnogo dosadno besposlenom tamo gore 2000 godina. I u Simvolu vere, donetom na Nikejskom Saboru pise
I koji ce OPET doci sa slavom da sudi zivi i mrtvima
Zar ne bi bilo bolje da Hrist definitivno prekine svu dilemu oko sopstvenog postojanja time sto ce se materijalizovati pred 7 milijardi ljudi na planeti Zemlji nego sto za njegovu bozansku prirodu ne postoji APSOLUTNO NIKAKAV pouzdan dokaz pa kada vas nesto probada u stomaku vi mislite da osecate Hrista.