Prije, snijega je bilo u ovo vrijeme koliko pamtim..
Printable View
a cpu, oli mi reci prekosjutra oko 14:05h, oce li biti kisha i ako hoce kolikim ce intezitetom padati? lokalitet je dio grada kod tvcg
Neće bit kiše, možda mala oblačnost ujutru, inače će bit vedro. Vjetar zapadni.
Petak isto bez oblaka u kasnim večernjim časovima naoblačenje, vjetar južni.
U subotu se očekuje snijeg u višim planinskim predjelima i na sjeveru.
Na sajtu:
PopenjiME možete pratit prognozu koju sastavljam na osnovu više izvora koji su se do sad dobro pokazali, uz grafike, fotografije, video snimke. Tek sam počeo sa ovim tako da još tamo nema puno materijala.
I pozivam vas da na forumu postavljate zanimljive fotografije, video snimke interesantnih događaja, kao što je bila magla zadnji put, munje i sl ;)
ako mi ne prija ova kiša, sve mi...
"Da će predstojeća zima biti surova, predviđeno je i narodnim kalendarom. "
e zbilja strašni meteorolog kad se poziva na narodni kalendar :)
saj prebači se na najavu snijega tamo, makoh post odavde prebacih ga tamo:)
Kakvo nevrijeme nocas
Dje je to nevrijeme nocas?
u PG je nevrijeme kad pada kiša
Sad ce da proglase vanredno stanje
Jes' u PG cim pada kisa haos.
Kad pola taksista ne zna da vozi po kisi, a 'iljadu ih ima... (a da ne pominjemo "obicne" vozace)
P.S.
Cuh da Hrvati pominju snijeg na citavom Balkanu sredinom novembra...
Ima li sto gore no snijeg u Pg...
Nema. PI!
ima, kiša je gora od snijega milion puta! Vala bih je zakonom zabranila!
A ne moze ni ljeto dovijeka trajat no nam na nos iskija sto se ovako oteglo.
U Nk nocas nijesu pomagali brisaci, to je bio had
Je li ovo sto se zalite na vrijeme ustvari zamjena znacenja za stanje u drzavi i svijesti naroda? Ako jeste, onda:
Prelose je ovo vrijeme. Pogotovo ova kisa, ne moze se nista uraditi sto hocu. Tek kako ce da bude ove zime.
Kako mi sinoć vjetar ispomjera frižider, stavili smo ga na balkon jer je višak trenutno... Pa to je ludilo, toliko je jak vjetar bio da ga je sa jedne strane balkona oduvao skroz na drugu. Srećom nije pao, ima zaštita. (Bar)
Ove lokve su zlatne za onaj vodnjavi snijeg, jos kad dobije onu gnjilu braon boju...pi
http://www.youtube.com/watch?feature...;v=o6m_1JLDaVA
http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=655754Quote:
Na Karibima je uragan Sendi odneo 60 života i sada se kreće ka istočnoj obali Amerike.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/a...dy/643998.aspxQuote:
Američke vlasti upozoravaju građane da se pripreme na najgori mogući scenarij. Prognostičari tvrde da bi Sandy mogla biti najveća oluja koja je ikad pogodila SAD. Očekuje se da će Sandy izazvati velike poplave i nestanke struje na istočnoj obali SAD-a. Izvanredno stanje moglo bi potrajati čitav tjedan.