Je li poceo ko da gleda ove nove domace serije?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Printable View
Je li poceo ko da gleda ove nove domace serije?
Sent from my iPhone using Tapatalk
A dje da ih gledam da moze nedje gledao bih.
No sve na ove kanale ,ja to vatat nmg casti mi.
Na kodi je prije izlazilo i na Arenacloud dok se ne ukine ,jeli ima jos neki nacin, toliko serija se izbaci i trt treba da vatam po televiziji kad je koja,mici.
Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Završih Crnu Svadbu, ima svojih uspona i padova ali mi na kraju čak i ok ispade :)
Sent from my SM-A725F using Tapatalk
Citam po internetu da nisu ljudi odusevljeni krajem serije,ali se snima i druga sezona. Meni je ona sledeca cim zavrsim Dug moru.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Završio sam i Dug Moru sinoć (mada biće jedna ili dvije epizode još sigurno), ne znam što bih rekao, nešto mi fali iako je gluma, soundtrack i atmosfera generalno odlična.
Dako malo zakuvaju kraj... :)
PS: Sve čekam onoga Milutina neko da iznabada, čoek će ladno da pretekne izgleda... :D
Sent from my SM-A725F using Tapatalk
Počeh crnu svadbu. Kakav darkness, vlaška magija i masovni ubica. Slavko Štimac. Onaj masakr prije 14g u Jabukovcu u Srbiji je očigledno bio inspiracija.
Inače, jeza me uhvatila od scene sa ručkom u ep1. Baba je zaslužila oskara za sporednu ulogu u tih par minuta. Nema većeg horora od onakve tašte 🙂
odgledah i ja cs... nije losa, ali... nekako mi je kopija.
ali bolje i to nego dosta toga sto se ranijih godina snimalo.
kod nas ce na primorju da se snima serija sa vecinskom produkcijom iz hrvatske. prva asocijacija mi je bila pola-pola losih glumaca 😆
Meni se nijesu dopale akcione scene i određene rupe u priči. Ponekad i povelike. Mogla je to da bude odlična serija, ali u svakom slučaju sam zadovoljan.
Jer progutati ovako seriju s toliko elemenata horora na našoj sceni jeste uspjeh.
Da nije ko poceo gledati u zagrljaju crne ruke? Kazu da je nastavak crnog gruje. Glumi sergej trifunovic a sa njim je vazda pisanje.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Bješe juče prva (od tri epizode ukupno) domaće (RTCG) serije "A šta će mi muž" pa ako ima neko tu prvu epizodu, ako mu nije crno da uploaduje. :)
Večeras je druga epizoda a sjutra treća, to ću već ispratit
Sent from my SM-A725F using Tapatalk
Eo ufatih reprizu, au koji treš, treščina čak i za mene koji ima dosta niske standarde za domaći sadržaj.
Sent from my SM-A725F using Tapatalk
E blago je reci tresh za komediji sa rtcg
Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
nije da sam imao neka ocekivanja, ali koliko su losa nova Slozna braca, to je sramotno... :poop:
Nevjerovatno,nisu mi jasni ljudi koji stare dobre serije nagrde sa losim nastavcima. Ista je prica i sa Kamiondzijama.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Gleda možda neko ovo čudo?:
https://www.youtube.com/watch?v=GDzr...=SenoritaMusic
Da nema ko Dojč Caffe, čini mi se ova nova sezona nije toliko loš treš? :D Ufatih pje prije neki dan na TV, kako ti je veli ona familija, onaj cirkus Kolorado iz Dodoša :joy:
Što se Milice Pavlović tiče, što znam, možda nekad kad baš ništa ne budem imao da gledam... :D
Koja je to sezona, druga ili treća? Ja ni prvu ne mogu nigdje da nadjem, bilo je jedno vrijeme nekih 7-8 epizoda na youtube i to je to....volim povremeno da se kaznim lokalnim treshom pa ako ko zna gdje je mogu gledat a da nisu domaći TV kanali, ne stidite se :D
Imaš komplet prvu sezonu na balkandownload, druge nema još uvjek koliko vidim.
Hahaha a pojma nisam imao o seriji ništa, nego mi sam koncept sa Milicom Pavlović + naziv serije nije ulivao nadu nešto pa zato iskomentarisah :D
Ali odgledah sad trailer, očekivao sam neki treš tipa tezgarenja, život pjevačice, menadžeri, droga, diskoteke i tako taj rad, ali izgleda bar po traileru da je radnja dosta ozbiljnija, pružiću joj šansu :)
Micite to, katastrofa. Bolje gledajte crnu svadbu.
Od mene preporuka za seriju Nečista krv. Jedna sezona, 10 epizoda. Ako Toma gađa u dušu, Nečista krv gađa u srce 😃 Odlični likovi, gluma, priča, produkcija, atmosfera.. Uopšte nisam imao neka očekivanja kad sam počinjao, ali na kraju je baš ostavila jak utisak na mene. Kritičari kažu da je taj vranjanski akcenat promašen, ali mislim da je Bora Stanković dobio dostojnu ekranizaciju. Inače, događaji ne obuhvataju samo knjigu Nečista krv, već i druga njegova djela. Čak se na kraju pojavljuje i Koštana.. Ko voli teške i dobro odrađene drame, neka je obavezno pogleda. Negdje sam pročitao da će serija biti prikazana i na Netflix-u. Što me ne bi iznenadilo.
Da nema neko:
Besa drugu sezonu, dobar audio. Hvala.