Cheer up
https://i.postimg.cc/Qtp3jxRM/IMG-20200316-164309.jpg
Printable View
Dobro me podsjeti...i ja bi posadila malo ovog zacinskog bilja, samo ne znam đe ću ga držat'
Mi cemo da usadimo jednu zardinjeru sitnog bosiljka na balkon. Too nam je bio proslu sezonu i kao zastita za spavacu od bubica i za kuhinju... Bas je intenzivnog mirisa bio i ukusa...
Heheheh ima jedno 150-200 kvadrata da usadim ove godine.
Danas sam krenuo sa kopanjem :D https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...9a7187bdbe.jpg
Mi smo imali j Apple Mint na balkonu... Pa napravim makijato i roknem jedan list u njega... Njamiii...
sadite ,sadite, vidite da ce ova muka tek da nastane :)
Jezik pregriza!
Pravo vrijemee da se covjek posveti granama poljoprivrede :Dhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...68e57fef51.jpg
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
sadi sadi ,vidis li da ce muka :D
Drugari, treba malo da obnovim travnjak i baštu, a nema ovih što standardno prodaju zemlju put Lakovićna na Zabjelo.
Imate li kakav broj telefona da mogu pribaviti malo?
Unaprijed zahvalan, vaš rUzNi
Imas u agrariju, neka kao obogacena zemlja.
https://www.agrarija.me/
Pogledacu, mada vjerujem da je cijena bas jaka.
80 litiara humusa nesto malo ispod 5 eura. Skupo.
Elem, lijepo vrijeme dozvolilo pa uradjeno sledeće:
-Postavljen kap po kap sistem u bašti
-Sve prskalice nivelisane, pa su u nivou trave
-Posađeno:
30 jagoda
10 paradajza,
8 paprika,
2 patlidžana
8 krastavica
Dvije tikvice
3 bosiljka
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ca6f70f7fd.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...8f683d5cb3.jpg
Ovo izgleda predivno. Svaka čast!
Ja u dokolici napravih mini bastu na balkonu u stanu. Za sad zasadjene jagode i paradajz. Napravih i ovu stalazu sa tockicima, pa mogu da sve pomjeram kad mi treba zbog sunca i kise. Posadicu i zacinsko bilje, malo luka i neko cvijece.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...4d4d860ea5.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...71cc298cdf.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...375225142e.jpg
Drug čuva neku kuću jednoj staroj ženi koja slabo ikad dolazi, pa reče prije 20-ak dana da smo se mogli organizovat malo u dvorište da se zasadi. Ideja je bila stotinak kvadrada, mada kako smo krenuli biće oko 500 na kraju.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...91d7becef5.jpg
Sent from my HD1903 using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...86de7e5e22.jpg
Obabezno kap po kap, po mogućnosti sa automatikom. Srećno, svaka čast.