Vidji ti sad, 57579
Printable View
Vidji ti sad, 57579
Nije mi to to sad.
E ne mos potrefit tacno kako je bilo.
Bez rizika nema dobitka -.-
A dje u minus, ne valja to
"hehe, vidji ga, kako mu je sladak ovaj stomacic..."
a on svinja masna, pun kinte...
Ne Gandalfe
Debeo i pun para - MEDO SWATKI!
Debeo a bez para - SVINJA DEBELA!
poslato s Jadrana
guzva na debelom brijegu...
http://www.bosnjaci.net/foto/Crnogor..._Dubrovnik.jpg
Ka' na ekskurziju. Taman je bilo nešto krajem septembra, početkom oktobra kad se i ide.
A bi krenuli opet, bi malo.
A jes s nekoga prvenstva original.
Bilo je i "muzičara" što su klavire donosili.
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
atomski mrav nema naocare brt, samo onu kacigu sto je ono ka za skijanje i iž nje vire dvije antene
Vndoje ti li si?
aaaaaaaaaaaaaaaahhahahahahahahahahaahhaahhaahahhah grdno li je ovo:D jedan kolega mi ima ovakve i ja mu velim grdne su ti velike, ogromne, ka da su ti tudje...on veli alooo, ovo je 250 eura...i da su pesto, ogromne su ti:D
Samo mu peraaja fale
Fale mu elektrode.
maka staklo s maske za ronjenje
http://www.explosivski.com/GuruFacto...h=280&zc=2&a=r
A one velike, ono su ti dalekometne :)
Mada moze lijepo i zavarit neku ogradu sa njima
Brze su vi naocare ka da si mocnoga rendzera srio
Srio i opljačkao.
Da nisi sto bon