http://img.tapatalk.com/d/14/05/25/u5ynyqys.jpg
Sent from Paris
Printable View
http://img.tapatalk.com/d/14/05/25/u5ynyqys.jpg
Sent from Paris
.. the meaning of my life is she ..
https://www.youtube.com/watch?v=O040xuq2FR0
La la la, da su mi tvoji poljupci pri ruci
La la la, svasta bi mi opet padalo na pamet :anonymous:
https://www.youtube.com/watch?v=TkVWP-2BJDE
a što radi Boginja :mrgreen:
mora da je u prošlom životu bila kakva vrhovna svještenica kod Maja ili tako nešto :lol:
New hairstyle
This Is What Happens When The Public Sees A Woman Abusing A Man
http://i.imgur.com/36RJBDV.gif
A couple (portrayed by actors) in a London park get into a heated argument and things begin to get out of hand. The man begins to physically abuse his “girlfriend.”
http://i.imgur.com/UiVI8VS.gif
Onlookers immediately notice and take action. One woman even walks up to the guy yelling, “What’s wrong with you?”
http://i.imgur.com/xReP8mv.gif
More women gather around, and even threaten to call the police.
http://i.imgur.com/J1oW9kE.gif
Then the situation changes. The actors recreate the same scenario, except this time the woman is abusing the man.
http://i.imgur.com/bbQx8pA.gif
This time, bystanders react a little differently…
http://i.imgur.com/FAQmgnw.gif
No one even attempts to help the guy, and seems more entertained than anything.
Siladzija ili pi*kica?
Ljudi ce svakako pricati.
Ko izmisli rakiju treba mu nobelovu nagradu dat. Kako dobro odradi covjeka ka droga jebenti.
^ Vazda se pitam kakvu bi Walter White rakiju ispeka
Neku plavkastu.
A pricas i sto mislis i sto ne mislis. Razveze se jezik postanes veseo covjek. Treba to cesce koristit :)
Idemooooooooo!!! Everything that kills me makes me feel ALIVE!
https://www.youtube.com/watch?v=hT_nvWreIhg
U extazi, jer je Zvezda opet prva .Svuda grmi okolo nasa pjesma ponovo sve je gotovo sve je pijano Nasa Zvezda prva ponovo!!! Titulo, dobrodosla kuci. <3
U čast Dana mladosti.
http://media.radioapatin.com/imgvest...2.250x190.jpeg
Još bih "mogao" čuvati sudsku presudu u kojoj piše da me osuđuju uslovno na 60 dana zatvora jer sam “negirao rođendan Predsjednika Republike“ tvrdnjom da je rođen 7. a ne 25. maja.
A opet. Koje bismo mi budale bili da smo bili u mogućnosti da svojevremeno prebacujemo bilo što Titu, SKJ, socijalizmu i SFRJ.
Želim da umrem mirno u snu, onako kako je umro moj deda. Ne vrišteći od užasa kao putnici njegovog autobusa...
: Ona nema nikog da joj kaže: "Ti si moja, ti si moja, ti si moja."
Totalna banja!
Što reče Džordž Karlin - "Ne treba se ponositi porijeklom jer to je nešto što ti je dato po rođenju. Ponosiš se nečim što si uspio uraditi za života, porijeklo je sekundarna stvar".
Ali, ne mogu da nekad ne osjetim ponos jer pirpadam narodu kome pripadam. Možda je otužno što osjetim taj ponos u trenucima kad se desi neka katastrofa koja iz nas izvuče ono najljepše, koja nas na neki volšeban način ujedini i natjera da ne mislimo koliku platu ima komšija, ili zašto je neko bolji od mene............ Empatija nas sve čini jednakima.
A ponos osjetim gledajući ljude oko mene kako pomažu drugim ljudima. Ponosim se jer vidim da neko hoće da da malo svoje sreće drugome, da i po sreći pokušamo da se izjednačimo.