E jebes ga sad i ti mnogo trazis.
Printable View
E jebes ga sad i ti mnogo trazis.
Kako je lijep...
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
Roknucu se
https://www.youtube.com/watch?v=Aewbx84iZYk
kako zuji synth, ovo je astma
A nemoj brate sad, pusti oli
https://www.youtube.com/watch?v=GS6yA4ysd3Q
Mislim da je sve prije 2007 (dolaska iPhone i Androida) bilo ok.
Sada je na izvolite što se tiče privatnosti.
Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 5 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
I to može vala, ali gornja granica.
Pomalo samo!
Kako lijepo izluftirah glavu noćas a nijesam odavno... sad se pometoh.
Jedna od ljepših noći, jedno od ljepših svitanja i jutara...
mijenjam profesiju.
Mijenjam način življenja.
moram kod drugarice, a nesto sam lijena. i pms me trese, place mi se.
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
Pusti od Ipceta Placite oci moje i odma ce ti lakse bit.
Pustila sam eda abdovica, zamis
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
Ne znam, nisam pametan
Mnogi ce reci ona nije tvoja
Ja cu i dalje da se pravim lood
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
Cestitam praznik braci Hrvatima.
Kako mrzim kad mi savjet traze. Dodje mi da ih posaljem u tri lijepe... Uglavnom to i uradim al na fini nacin.
A jos kad mi pocnu da palamude pa zavrsimo tako sto oni meni daju savjete iako jednu rijec nisam progovorio niti se pozalio...
Sent from my GSXR1000 @299
Poznata situacija, samo ja to vrlo cesto ne zavijam u oblande, nego ga ispratim da mu ne pada vise na pamet da me pita
Jedva cekam da se ljeto zavrsi da doma dodjem
Postoje akcije, samo im treba dati smisao.
hahaha, a dje kopas ovo :)
kondukteru, veli, drugarcino stara, pozdravi mi mariju iz virpazara
https://www.youtube.com/watch?v=00KB5NHEUMU
Što me majko moja mila
prepametnog 'vako rodi
da mi moja pamet smeta
i više neg' valja, škodi.
Cekajte, cekajte, stop. Djuzla, orden za tebe brate. E ovo je trebalo iskopat. Onaj moj je manje vise poznat ali ovo je iz dubina mracnih sila izvuceno.
Ovaj lik se sa ovom pjesmom jedne prilike pojavio na jutarnji program.
Brze naocare je bio stavio. Batan mu nije pravo ime, no je Batan izabrao kao umjetnicko.
Kakav je to bio mrak od nastupa...
Bravo, to je to. Na jutarnji se pojavljuju najjaci zvekovi od muzicara i posebno vonabi muzicara. Sto ces vidjet ujturo tamo da se predstavlja to nisi ni sanja da postoji. Gleda sam prije par mjeseci neki kao rok bend neki muslimani iz bp jedan debeli kako muvase ocajno mariju razic cijelo vrijeme ahahhahaha
hahahhahahah, pa kolko moras da budes poremecen da voditeljku uzivo muvas :)
U prilog tome, na 5:54 Dusko Vujovic (Krivi Toranj) iznosi svoj stav o zenama. Pa pogledajmo...
https://www.youtube.com/watch?v=PzveZK7AszI
Kako je riknuo coek
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
Kako se napusio nekakve travuljine ili se naloka ka dzora. Pih!
Meni je lik nekako bas otvoren...onako, rijesio da rodi.
Je li?
Gojkovice, mlada Gojkovice...
Plašite se miševa, bubašvaba i pčela, a ne plašite se da $ednete u "BMW" sa likom kog u životu viđele nijeste?
Delta leglo bakterija
Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
Silni Nikac od Rovina..Musovicu knjigu kiti..I u njoj mu vako zbori..O Turcine glasoviti..! - Evo jutros rano uzeh..Ovu knjigu da ti saram..Ne sto mi je merak bio..Da se s tobom razgovaram..! - Niti u njoj da te molim..Da do prvog zimskog mraza..U niksicko polje pustis..Ovce da mi pasu Hamza..! - No ti pisem iz planina..Dje orlovi nebom lete..Da sam poco kapetane..Da hajducke skupljam cete..! - Sve junake mrka oka..I krvavog jatagana..I da cu ti na grad Niksic udariti brzih dana..! - Sela cu vam opustjeti..I scerat vas pod bedeme..Dje s krvavom cetom dodjem..Nece tursko nicat sjeme..! - Preduga je zima bila..U gori su vuci gladni..Ako sidju u ravnicu..Zlo ce biti Hamza znadni..! - Glad je tesko utuliti..Sto stomake prazne reze..Pa poslusas sad sa paznjom..Sta cu da ti kazem beze..! - Od gradjana niksickijeh..Pokupices sjutra danke..I u Cuce poslaces mi..Zlatne toke..puske tanke..! - Nemoj da se igras vatrom...No ucini sto sam kaza..Sablju tvoju i tvog hata..Opravices meni Hamza..!
Nju dej, nju nafaka ;)
Vidji mi broj reputacije 56565. nemoj da mi je ko vise dava sto.