Sve je mnogo drukčije u praksi...
https://pbs.twimg.com/media/BnmwAd1IAAEI15u.jpg:large
Printable View
Sve je mnogo drukčije u praksi...
https://pbs.twimg.com/media/BnmwAd1IAAEI15u.jpg:large
Ove izjave Darka Sarica su kao sanse u fudbalu al nidje gola.
Kajakaški klub Beograd ;)
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...04385679_n.jpg
Ljudi samo spominju neke cifre. Sve je u brojevima. Koliko eura, koliko kubika...Ma boli me Q, ocu na pecanje, ne pitam kol'ko kosta.
10 godina mature... sta reci
A na toj pumpi, "Ima li ulja za proseraj?", pitam ja njega. A on mi ne umije ništa reć, budala, atletičar neki...
^ kakav danak neiskustvu :mrgreen:
kako čkola mali? :D
http://www.youtube.com/watch?v=_Xa_1KxR-8M
:listening_headphone
Sinoc cuh posle duzeg vremena recenicu: Djevojka koja nema momka nista ne vrijedi.
Mislila sam da smo malo sazreli ali se prevarih. Budi s nekim po svaku cijenu :-)
Kanje Vest bog
https://www.youtube.com/watch?v=L7_jYl8A73g
^ ne više
Sent from my HTC VLE_U using Tapatalk
seems legit