e zamisli onda u kolikom su minusu kad tako posluju.. To BG treba natocit par tona goriva a kamoli do Pariza..Ja ne znam koji se njima let i destinacija isplati..Letovi sto su puni, mislim da se pola putnika ni ne placa kartu nego se to "preko veze" zavrsi..Za to nam sluzi nacionalna kompanija i zato nece da je privatizuju,,

