Radi Februar na S24 ultra i Fold 5 bez problema.
Sent from my S24 ultra tastature
Printable View
Radi Februar na S24 ultra i Fold 5 bez problema.
Sent from my S24 ultra tastature
Ne znam dje postavim pitanje,al postoji drugi topic praštajte.
Dječiji smart satic iz Telekom Myki Watch,nije prebacio vremensku zonu jutros.
Satic je siromasan sa podešavanjima na app i samom satu .
Zar ne bi trebalo da automacki mreza prebaci vrijeme jer ako je povezan na net?
Na satu da odeš u podešavanja u neđe da ugasiš automatsko vrijeme...
Onda ćeš moći da podesiš na sat tačno.
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Ada nema bugi satu uopste podesavanja. Kazem ti da siromasno.
https://youtu.be/xceLa7lbBJc?si=cpnxDMMUQ1VTEkbQ
To je ovaj model. Pokusavao sam na telefonu da iskljucim automacko i sl.nistamne uspijeva
Da odgovorim sam sebi[emoji1787]
Posto nisam mogao naci resenje,kontaktirao sam juče podrsku firme na chatu.
Kaze da je to problem prilikom uskladjivanje automackog sata i da ce biti rijesen u brzom vremenskom intervalu.
Evo sada upravo provjerio,sat je podesen na pravo vrijeme.
Jel uzimamo prosirenje memorije na google photos? Vidim da ima 2$ mjesecno? Moze li odavde da se uplati?
Sent from my RN12 Pro using Tapatalk
2.99$ je 200gb mjesecno a imas i dokup do 100gb nesto jeftiinje preko google one.
Nece ti iz CG raditi vjerovatno. Moras payment method u google account settingsu da podesis na USA npr ili nedje slicno dje radi placanje.
ja sam podesio na Ukrajinu, ima uputstava po netu kako, VPN i sl... Baš cimanje što ne može direkt iz CG...
Ali odradi se jednom i miran si. Meni je već godinama na USA, nisu me dirali.
to da, ali koliko kontam, više ne može da se registruje tako lako na USA, a i na Ukrajinu je jeftinije :)
upravo provjerio, UAH 459.00/year za 1 god. Nepunih 10€ :D
Moze. Bas smo veceras jednom prijatelju dok smo sjedjeli u kaficu zavrsili to za 10 min. Samo smo upalili VPN za Usa. Skinulo mu je 17 i nesto dolara za 100GB . Godisnja pretplata.
Sent from my 22081212UG using Tapatalk
Znaci imam google one na jedan nalog, na drugi koji mi je glavni i sve mi je preko njega i placanje i plata sve moguce nema sanse da mogu uzeti G.one jer mi ebena adresa kao glavna stoji Montenegro i brisa keš i stavio drugu adresu USA i sistem me ne prepoznaje iako nisam u cg mashala.sve ovo ne radim preko vpn nego sam bukvalno u USA.imam i drugih 8 naloga na bukvalno svaki mogu da dokupim storage osim na ovaj na koji mi najvise treba.dal da ga izbrisem iz naloga pa ponovo instaliram nego se bojim prebacice me na neki alternativni random pa da ne s***** nesto?
Sent from my SM-S938U1 using Tapatalk
Nece probao sam i ranije bas me izludje
Sent from my SM-S938U1 using Tapatalk
Izbriši postojeći profil plaćanja.
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Izbriši i keš i podatke od Play store-a
[emoji23][emoji23][emoji23]a nije ni to
Znaci ima rucak od mene ko rijesi
Jebe me ova pravna adresa koju ne mogu da promjenim nema opcije da stavim bilo koju iako mi stoji usa adresa a drzava je cg ne mogu da promjenim zip code ne mogu da izbrisem adresu
Znaci ima opcija da dodam drugu adresu kako se vidi ispod pravne
Pa sam brisa i jednu i drugu pa vraca pa prepravlja nema sta nisam radio neceeee [emoji1751][emoji1751]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e4a88221b9.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...982c3cc307.jpg
Sent from my SM-S938U1 using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ad20a1eed3.jpg
Nisu adrese problem. Payment method je problem. Udji u google account i obrisi payment method. Close ili kako vec.
Kad pokusam da udjem preko svog naloga u g prodavnicu ovako mi izadje 1 slika
kad udjem sa bilo kojeg drugoga izadje mi normalno
Sent from my SM-S938U1 using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5868d9ef91.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...1821f0c238.jpg
Payment profil onda ugasi pa napravi novi. Poslao sam ti na PM.