a jel neko zna postoji li nedje u C.G ocuvan (kad kazem ocuvan mislim na bas u top stanju) neki e36 coupe 318is,320i u ///M3 Optiku a da je na prodaju pare nisu problem ako je auto sa dobrom opremom i u top stanju?
Printable View
a jel neko zna postoji li nedje u C.G ocuvan (kad kazem ocuvan mislim na bas u top stanju) neki e36 coupe 318is,320i u ///M3 Optiku a da je na prodaju pare nisu problem ako je auto sa dobrom opremom i u top stanju?
Ne vjerujem da ima takvih.
Ako pare nisu problem, onda ides van i kupis ga.
Bi ja da nije euro 2 motor u njega i da se moze cariniti...
OK, mozemo ovako.
Ti dovedi bilo koji model, dodjes kod mene, ostavis kljuceve i ja tebe zovem posle 10 dana da dodjes za auto, na tvoje ime, na nase tablice - i castis me 500 eura. Moze?
xaxax fabia ja hocu regularan auto a ne auto koji ce mi uzeti na prvoj granici :D ajde molim te objasni mi na koju foru ces ti meni da registrujes euro2 kad je norma euro3 d4 za uvoz... jos za 500e ? :)
da ćeš kupit više to auto da počinemo..
NSX kupio sam ja auto pa prodao pa opet ocu da kupim auto a jel imas ti problem sa tim? :)
imam..sexualni
naime, jebe mi se za to
NSX nema ovde hljeba za tebe izadnji na ulicu pa nahvataj nesta :)
a jeli moguce da qwert jos trazi auto
moguce je qwert vazda trazi auto kupi jedno voza ga pa mu dosadi proda ga pa oce da kupi drugo i sve tako redom :) huricane jesi prodao tvoga BMW?
Na koju foru? To tebe ne zanima.
Moje je da ti dam registrovano auto, sve regularno u MUP.
http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif
qwert ako i ovaj forum pukne i za 30 godina ga otvore kao ovo predstavništvo bmw u Kanadi ti ćeš opet tražit E46 ili E36 da je dobro očuvan, malo prešao, cijena povoljna, na tvoje ime, da ga nije vozio Vasilije...
http://www.vijesti.me/data/slika/7/63161.jpg
Gadafijeva blindirana sedmica, sjebali je pobunjenici :(
Kakvi su to pacijenti..
kraci post a tezi za procitati nisam gledao...
Koja je preporuka za motorno ulje 2.5i M54 ?
Do sad sipano BMW 5w30
Mobil 1 0-40
Castrol Edge 0-30
Amsoil 0-40