http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net...ey_460s_v2.jpg
Trebam bacit ovaj laptop.
Printable View
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net...ey_460s_v2.jpg
Trebam bacit ovaj laptop.
Pola pijem, pola lalama dajem.
<3
Nebo je granica.
Glava mi prskava!
Kako to obično i biva, umori se čovjek čitajući svakojaka potkupljena mišljenja, a pošto "ambasadovanje" najbolje krijepi umornu dušu od takvih fraktura onda se njemu najčešćše i pribjegava...
https://www.youtube.com/watch?v=6qhLFZd1ZKw
Dakle, KAKO DA NE!
Nešto razmišljam, ponekad je čovjeku potrebno da posrne ili čak da padne, da bi shvatio koliko ima oko njega ljudi koji su spremni da mu pomognu da ustane.
Ili, ponekad je čovjeku potrebno da fingira pad da bi shvatio koliko oko njega ima ljudi koji su spremni da mu pomognu.
Nervira me los humor.
uh j*bem ti sinuse kako me kidaju
April i već 30 stepeni u 9 uveče, majko moja što me rodi što me ne pobaci!
^
Maštaj o naših 13°C u 19h. :D
A kad pomislim na 50 stepeni u julu malo mi se sloši
Umreću mlada i neudata :(
Dobro je, dobro je.
Lako je kad imas dobrog druga ;)
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/...39825725_n.jpg
Ima li što gore od 40+ godišnje podgoricanke (ne ostvarenom i porodičnom planu) kojoj je iznenada novac krenuo da kaplje?
Sent from my HTC VLE_U using Tapatalk
Kao magarac.
LA LA LA LA LA LA LA LALALA
https://www.youtube.com/watch?v=hLhN__oEHaw