https://www.youtube.com/watch?v=LA0fz1pTbm4
:listening_headphone
Printable View
https://www.youtube.com/watch?v=LA0fz1pTbm4
:listening_headphone
I teeebee saaaam sit, kafaaanoooo...
Izvinite gurmani, ali ja priželjkujem nestašicu crnog luka.. Dinstanje must die.
____________
http://s3-ec.buzzfed.com/static/2014...96962444-7.gif
neko ukrao kablove od telefona i cio dan nemam net-a ni tv-a
pakao :(
mirenje egoizama.
Kako je lijep mjesec noćas
strah od lifta odlično zateže guzicu...
painting with coffee
http://www.youtube.com/watch?v=0Y4Bt-pVcII
Eo poce ovo ***** od kise. Strasan nacin da ti ukenja dan.
http://images3.kurir-info.rs/slika-9...445-191801.jpg
Tacno i se ne ide na posao po ovom vjetru i kisi...:bi_polo:
operem kosu i sinem ka' ovca...
kupite mi ovo ako nije problem
https://www.youtube.com/watch?v=b-LupA0YkeU
Danas je nekako ovako... Nije loše. :)
Attachment 119755