ovaj forum i pojedini njegovi clanovi..
Printable View
ovaj forum i pojedini njegovi clanovi..
domaca kruska :D
budale...e kako su mi nekad smijesni!
moja suncica malena... :D
Uspeh.
Telepatija. Intenzivna. Premocna.
kraj mjeseca doba pms-ova, super sweeeeet
i ovo , boys will know, 1200 ccm, pure torque power . http://2.bp.blogspot.com/_qb8jpxJJgG...0_1024x768.jpg
15 00000000000000000000 times better than the usa version
gumeni bomboni, svi što postoje!
istina, ova pobjeda me jeste učinila srećnom, i ponosnom, bogami!:)
Tacno ce me ove slike natjerati da nabavim kera kakvog... :)
Ledenice u tunelima, na stotine njih... uh...
E mene bi ovaj mali Tibbetanac usrecio :welcoming:
http://www.blic.rs/data/images/2011-...ver=1300263814Psi su zakon!
danas je sreća in the air! keep it that way! :D
činjenica da sam postala tetka :D :D :D :D :D
zadnjih dana ovo : http://favim.com/orig/201104/20/Favim.com-20283.jpg
Konačno ću, po pitanju karijere, da opravdam ovu moju natalnu Veneru u konjukciji sa Mc-om, pa ću raditi ono što volim..da učim i naučim da kutaram kad su kozmetički tretmani u pitanju! :)
http://www.pobjeda.me/wp-content/upl...le-262x300.jpg
Svi na docek sad :)
Moram przit pomfrit.
ovakvo mazno gabeljce, sto spava na ulaz u kancelariju
http://kurukuronimye.com/wp-content/.../black-dog.jpg
erotske misli
Ja bi ti isto rekla da imas obraza.
Kad se nakupi puna kuca djece i sve prevrnu i polome - ljepseg praznika nema :)
snijeg u cetvrtak i petak :yipiiii:
što mogu da spaaaavaam, a ne moram u kotoooor.. :)