U Podgorici pada slab snijeg. Nadajmo se da ce ga biti jos.
:) :)
Printable View
U Podgorici pada slab snijeg. Nadajmo se da ce ga biti jos.
:) :)
Ako zaledi nocas, bice veselo sjutra ujtro
Ovo nije snijeg nego kisa da vam odmah recem
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Rekli su zestok minus ujutru...mada su rekli i razvedravanje danas popodne :)
p9lite
Uip klaponje:DSamo snijegaa u siti kvartuaa
Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Samoooo beloooo breeee, neka sipa, nek se jede i lize uippp
kakvo oduševljenje sad kod jedne djevojke koja se slikala za instagram sa sve snijegom u rukama
Sent from my iPhone using Tapatalk
dako zapne sad, steta za ovo maloprije skroz voda a lici na snijeg :D
odoh malo na onaj napaceni forum :D
Jeo sam snijeg. Napravio sam grudvu. Izbacio na instagram. Sori gajs.
Ovaj sad sto pada se bas prima...
Kako sam se izmeračio danas taman da ne idem gore kod mojih. :)
Nemoj Bizi, e ce neko trazit da dodje s tobom ozgo :)
Bogami sad dobro pada.
nikšićkom tamnom.
Može (tuborg) u akademiju.. :D :D :D
Trpaj.
Sad se sjevernjaci u Pg bas osjecaju kao kod kuce :D
Sent from my Le X620 using Tapatalk
Tamno u berlin.
Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
E ovaj se zadržava, e sad trpaj jedno 40 centi, da se počine od ovih međedovića ;p
Sent from my P10+ using Tapatalk
Evo počeo da se zadržava po ulicama, koliko će sad da ispliva kamikaza na točkovima u pg, strah me upalit kola :D
Ni pjeske nije sigurno :)
Ima da zaledi nocas bice sjutra sa kacigom na posao da se ide
A da oće napadat da idem malo po gradu da driftujem jer neće biti nikog kao da je vanredno stanje
+ da pogodim neku djevojku grudvom pa da joj se izvinim i kupim cokoladu naravno i prevoz do kuce = broj telefona ÷ instagram.
počeli su da voze ka’ da su na reli po Finskoj :D ujutu kad smrzne biće da se ide ka Bambi po ledu :lol:
na sajt HMSZ tuguju
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sve full gas ga vozim, jednom mi proklizao nije :D
Ahahahahaaaahahaha...kako nece napadat 2m cisto da sjedim na balkon i da gledam kako se narod muci i zajebava:D
Sent from my Le X620 using Tapatalk
ovaj snijeg je preko dps-a.
Ja bembaru ne palim, i po suvom gica, u prve šipkove bi na ljetnje završio :D Ne vala sad ali $utra kad zaledi kukala čapra...
Sent from my P10+ using Tapatalk
pa to će najgore biti, možda je nedje dobro što su najavili porast temperature od četvrtka
Sent from my iPhone using Tapatalk
Aj dako smrzne malo kao prije da se igra hokej po pulevarima.
Kad sam prije vozio po ledu (Pg) ja nesto pogledah u retrovizor kad dodjoh na lezeci kad prijatelj ide bocno prema meni. :D