Pae, poslije amputacija i nema više tih briga :D
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Printable View
Pae, poslije amputacija i nema više tih briga :D
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
noizz.rs/do-it-yourself/folija-u-cipelama-je-tajna-zauvek-toplih-stopala/rzckchw
Inače je aluminijum dobar provodnik toplote a ova folija ne sadrži ni a od aluminijuma.
Nisam gleda prognozu ali se 5-6cm snijega vec sad moze namirisat u PG za danas :)
Tek snijeg nesto sjutra vece, danas treba valjda da se razvedri mada pao je snijeg nu herceg novom i kotoru
Послато са SM-G530FZ уз помоћ Тапатока
Pozdrav iz Budve:
https://s24.postimg.cc/r0hh0kgad/ima...713abbcda1.jpg
Eo je poceo lagano ;p
Edit: U Farmake ne da sipa no trpa ubija
Sent From My Samsung S7 using Tapatalk
Sunce probija po malo i snijeg po malo pada.
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Za podgoricu se očekuje konkretan snijeg u nedelju vece
Послато са SM-G530FZ уз помоћ Тапатока
Eo pada koliko moze u Tivat, pahulje od po kila
pa vi vičite kako ne trebaju zimske gume u PG i na primorje...demantovni ste odma:D
Ne znam brate, meni je posle -15 isti đao je li m-27 ili -48 subjektivno sam sledjena a objektivno je mnoooogo ledno:D
U auto kad smo ušli i upalili ga pokazivao je onaj digitalni sat -27....računaj da je on možda nabaždaren malo drugačije nego HMZCG ali svejedno za par stepeni samo može biti razlike:)
u Baru uveliko pada snijeg :D auh :D
Danas top. Samo kad nema vjetra
U Baru prije pola sata...
I jos uvjek pada zestoko :)
http://oi67.tinypic.com/wwdb4l.jpg
I stao je! :(
Eto je i Bar ovjeren posle dugo vremena.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...72cc69ba9c.jpg
poslato s Jadrana
Ćuskije da najave, prvo bi u Podgoricu pale, kunem vi se...
Sent From My Samsung S7 using Tapatalk
I u UL sve bijelo.
U Podgorici trenutno -5,5 a na Žabljaku -5, sprdnja.
Bar ima 4cm snijega.
Subjektivni osjecaj na ZB +5
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...78116137b6.jpg
Sent from my EVA-L09 using Cafe Del Montenegro mobile app