Evo vele do 72h moze potrajat, cekam taman dan treci. [emoji23]
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Printable View
Pegasus avio-prevoznik, doplata za prtljag.
Na slici je ruksak a 20kg je odabrano, ako neko može da podijeli svoje iskustvohttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...f87254b532.jpg
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Da li su nama ukinute vize za Azerbejdžan?
Aj da pitam i odje za svaki slucaj, istice mi pasos u januar, a mislio sam neko putovanje u maj (Rim), zbog onog pravila da pasos vazi vise od sest mjeseci od departure date. Sedam mjeseci ce bit do isteka pasosa, i trebalo bi sve da je OK, no eto da vidim je li se kome desila neka neprijatna situacija, da ne bude da me vrcu kuci haha
Koliko je sad parking na aerodrom u tiranu, cuh da su podigli cijene?
Zanima me onaj skroz na dnu kod hotela, ako neko zna ili ta nova garaza preko puta
Onaj p2 mislim da je 5e a p1 nesto u krv. Tipa 15
Sent from my iPhone using Tapatalk
Vidji ti Albance sto su se pomamili. Koliko se placa ako se "izgubi" karta?
Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
Jeste, ove cijene su bile u decembru. Mislim da se nisu mjenjale. P1 je 15 eur bio tad i zaista je dosta, al ko oce onaj "osjecaj" sigurnosti da mu je auto na sigurnom za tih par dana, mislim da je ok.
Posebno ako vas ide vise pa podjelite to.
Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
I kurs im je bezobrazan ko placa eurima. 1eur je 90leka.
Sent from my SM-A536B using Tapatalk
ako su uveli karticu onda smo mirni. ali to bukvalno posle nove ako su uveli
Parking je bio van sezone 3, sezona 5. Hotel Airport Tirana. Zadnji put bio u oktobar, jedino ako su od tad sto mijenjali. 5 dana, 15e platio
Izgleda da im zavisi od smjene [emoji3]
A šta rekoste za onaj hotel na aerodromu, je li im dio za parking označen tj da li se lako nalazi ili se moramo javiti na recepciju? Taj parking je jeftiniji od tog aerodromskog? Mislim naravno na aerodrom Tirana
+355 68 200 4243
Parking je zaseban od hotela. Cuj se s njima na viber/WA, ne znam je li se mijenjala cijena zadnjih mjeseci... prije je bilo 3-4e dnevno...
P2 na aerodrom je sad 5e...i vise ako se placa eurima jer smecari racunaju kurs 90 za euro.
Sent from my SM-A536B using Tapatalk
Ma ostavite ih ona ona 2-3 parkinga prije kruznog ili posle kruznog desno kod pumpe ima isto. Po 3e vam je dan.
Sent from my S22+ using Tapatalk
Ima li neko opciju za prevoz od Tirane ili aerodroma do Podgorice, 15.02. cetvrtak. Beep beep kombi nece biti taj dan. A buseva posle 10h nema.
Ako ima neko predlog kako da se prebacim, napisite.
Jedino taksi da vidis onda mislim da uzimaju oko 100e vidi da te neko vozi...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Zna li neko kako najjeftinije do Kipra doći?
Послато са 2201117PG помоћу Тапатока