Originally Posted by
^izzy^
Koliko vidim sa tih slika sa jedne strane je potporni zid od nekih 4-5 metara visine i izmedju zida i magistrale je nekih max pola metra, ko tu ocekuje da ce neko prelazit magistralu svaka mu cast, ne opravdam vozaca motora, no samo kazem da pjesaci izlijecu po ulici kao da niko drugi ne postoji, ja pojedinima sviram oni u smislu ko te je8e, pa kad dignem rucnu da malo zaskripe gume onda krenu trcat kao kokoske bez glave.
U Sutomore ima pasarela ali vise vole proci ispod nje pa i po cijenu zivota, ja takve ljude ne zalim, kao sto ne zalim i one koji preticu na punu pa zavrse u kamion/autobus, sto bi rekli sam pao sam se ubio, prirodna selekcija, sigurnije ulice.
Sent from my SM-A528B using Tapatalk