http://2.bp.blogspot.com/-iOrHDh7w1_...00/waiting.gif
Printable View
Ohhhhhhhhh, lijepa li je sloboda!!!! ZHIVJELA!!!! :D
devet 'iljada rodjenih u znaku jarca la la la moja biljana
maknite mi ban s irc-a poludjeh keve mi moje nevenke :)
totalno cool :D
Mjau...
http://img204.imageshack.us/img204/3...4481201176.jpg
http://img14.imageshack.us/img14/198...0480351176.jpg
http://img339.imageshack.us/img339/3...3681181176.jpg
http://img23.imageshack.us/img23/292...4881211176.jpg
http://img259.imageshack.us/img259/3...8480807435.jpg
http://img825.imageshack.us/img825/7...0881611176.jpg
http://img210.imageshack.us/img210/5...0481601176.jpg
Trenutak pre nego utonem u san klizim prostorom u kom je slika poznatog sveta rasplinuta.
Pred vratima sam koja dele realno od imaginarnog, stvarnost od sna.
Lebdim u polusvesnom stanju u kom je sve dobro, i znam sve odgovore.
Ono sto se naziva „vremenom“ i sto je u vidljivom svetu bitno ovde nema vaznosti.
Imena, reci, prostor, dogadjaji… nista nema tezinu.
I znam, nista u zivotu ne dogadja se prerano, ni prekasno, sve se dogadja u pravo vreme.
A sto mi je namenjeno stici ce meni kao dar, bez da za tim posegnem...
Attachment 79974
http://static.desktopnexus.com/thumb...gthumbnail.jpg
Za proslu godinu.