To znam.
ali to nije poenta :/
Printable View
Bogme jeste poenta...
Kad krene poskupljenje doci ce do 2 eura
Jeli sigurno da sjutra pojeftinjuje gorivo neke jade?
Jbt trece pojeftinjenje u nizu a i dalje nije ispod 1.30e.
BRUKA I SRAMOTA!
:burp::burp::burp::burp::burp::burp::burp::burp::b urp:
A kad ce se znat koliko je pojeftinilo
Sjutra ce se znati... dobro je rekao Bako, kada krene sa poskupljenjem onda ce ici na 2 eur... do tada ce nam mazat oci sa spustanjem za 2-5 centi, ali nikako ispod 1.30 EUR
ljudi sipat avio ili obicni dizel,i dje? reno megane phII 1.9dci
Avio dizel ,vec objasnjeno isti gorivo samo cistije,pa logicno da ces to sipati prije :)
Meni nesto ne znaci puno je li 1.39 ili 1.34.. I dalje mi je skupo.
preskupo je...
a puca njima , neka spuste malo gorivo a i onako ce da nas klepaju od avgusta na poreze za telefon,kablovsku i sl. pa ce nadoknadit to tu
Izbori nam stizu...
Shit, opet guzva kroz grad.
baguje ti forum :D
Poslije izbora ce cijene da budu dobre da cemo morat vozit biciklo, kao sto Sale veli brzo nam dolaze izbori :tennis:
jel pojeftinilo? :D
HVALA VLADI CRNE GORE!!! Glasaću ih ako će još pojeftinjat gorivo, i ostajat pojeftinjano!!!
Kablovska me ne interesuje u život, TV uopšte ne gledam, injternet mi treba zbog posla što jes jes. Telefon imam najjeftiniji (a 12€ GODIŠNJE mogu preboljet ako MJESEČNO trošim 1000 na gorivo kad se ima) :)
sprdaju se s'nama kad im moze bit..
benzin je i dalje preko 1.30
sto je preskupo, no mozemo samo kukat odje i nista vise..
ja vozim kantu, fijam dje stignem :mrgreen: i potrosim 40€ mjesecno na naftu :mrgreen:
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
Kad posle izbora opet povecaju cijene na 1.40 bice im prica "a ne sjecate se kad smo dva puta smanjili???" :DD
Ne ponovilo se
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...87788657_n.jpg
I tamo su poludjeli:
http://www.reuters.com/resources/r/?...ASOLINE-RECORD
Ima li razlike?
neces mi vjerovati...mada mozes i zamislit razliku o odnosu na ovu nasu tugu.
odavde do austrije sam potrosio jedan rezervoar bonus petrol 100tke i rezervoar INA 98 oktana (nema stotke na autoputevima o_O).
Tamo sam usuo ovaj V-power. S obzirom da mi je neispravan MAF i da imam leak na dihtung usisne, ODUSEVIO SAM SE.
Auto je sa 4 osobe i KRCATIM gepekom isao bolje nego kad vozim sam kroz pg. 0-100 smo mjerili ispod 6 sekundi sa tako punim autom.
Prosjecna mi je kroz taj grad i okolo bila 10 litara. A non-stop stiskanje, trkice itd itd.
Neka potrosnja i performanse, nego je zvuk drugaciji bio totalno. Non-stop backfire, plamencici na puni gas itd >)
Sad me dusa zaboli kad sipam odje...
edit: eo i klip sa malim highway pull od 100 do 200 otprilike. Naravno ne ide 100% kako treba ali opet - not bad
http://www.youtube.com/watch?v=ezcBuzZKydQ
E jbg...znam kako ti je :(