Subjektivni osjećaj +36,2!
Printable View
Ja sam od 9:30 jutros do prije pola sata velikim plinskim brenerom grijao beton u dvorištu neću li otopiti led u cijevima, pri tome sam izazvao dva mala i jedan veliki požar, kanuo mi istopljeni najlon na ruku, zapalio pertle od kanađanki i otvorio 3 rupe na trenerkama. Rezultat: 3 kapi vode na špinu u dvorištu koje su se nakon 3 min opet zaledile.
Eo jutros od 12 prve kapi sam izvukao.... Nikako da krene pritisak...
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2017...4110a8d438.jpg
Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
pregrijala je pa da je razhladi :D
Nocas zajedno spavaju Slavko Kalezic i Boro Drljaca
slažem se potpuno:D
ja sam sinoć bila na -27 i ko reče da nije zima zaisto je debelokožac! Istina je da je preko dana bilo sunce i -12 i da je bilo mnogo manje ledno no u PG okle sam došla oko 14h....ovaj sjever nas ubi odje ali realno je mnogo manje zima na -27 bez sjevera nego na -6 i sjeverom....ali da je zima, zima je:D
:lolblue:
Đe je bilo -27
noćas na Ivanova korita....oko 1 poslije ponoći:)
Nocas zajedno spavaju Biljana Bosiljcic(Buba Miranovic), Ljubica Dzakovic(Beba Dzakovic), mosusno govece i leming
i ja ću im se pridružit jer se pometoh ka nikad u životu! Meni se čini da je danas grdje nego juče i prekjuče....valjda sam se ova dva tri dana smrzla pa mi je sad svaki stepen ispod nule trostruko niže
36h mi je tacno trebalo da odmrznem vodu... Oko 22 nocas potekne taj prelijepi mlaz... Medjutim nocas u 01:00 odluce bogalji iz vodovoda restrikcije opet... I sad ce opet smrznuti :D
Ovo je ljepota, samo nek potraje.
Gando, zar ti uopste nije to sumnjivo, sabotiraju te svim sredstvima. :)
Smrza sam se ka pi*ka sinoć... Ljepše u Sibir na -50, nego u Pg -5 sa klimom...
Čini vam se. Ovo je ljepota, zdravina, ja u šetnju sinoć u bermude, žena mi u kupaći, kupali se u Moraču, mora bit zima zimi, ovaj narod se svačemu čudi, snijeg je merak, zimske čarolije, shever pročišćava i dušu i tijelo. Mislim, ja u stvari shedim kući, zagrijano mi na 30 stepeni ali samo kažem....
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Sve ugrijem ali noge tj tabane nikako. Pomijećem se jutros u firmu, a cipele bakandže sam obuka i vunene čarape al džaba. Đe se mogu uzet svitice, klasična pidžama ispod mi nešto ne paše?
Sent From My Samsung S7 using Tapatalk
Uzmite aktivni veš i nema zime, nikada :D Imate u intersportu u gintasu oko 25e. Ima i u Delti u Sportvisionu ja msm. Marka je najjaca na k (kintek kiltek tako nekako ). Huehuehue
Sent from my LG-H815 using Tapatalk
stade vitar, uf kakva ljepota, kao da je iznad nule sad..