Originally Posted by
zvoncica
Nevjerovatno kako na šećeraše utiče...evo nešto danas sa nekim rodjakom tata pričao, čovjek od nepunih 40 godina, bez komorbiditeta, jakog i otpornog organizma, do korone, zaglavio u bolnici bio u komi i na respiratoru danima...kaze da je bukvalno sad posle svega kao neki bolesnik hronični, već mjesecima...mislim da je negdje krajem ljeta zakučio ili početkom jeseni..zivo me zanima kako da se objasni zasto je jedan mladi organizam tako reagovao, a recimo par ljudi starijih nijesu ni oboljeli (moja tetka sa komorbiditetima) iako je bila u kući sa 6 članova domaćinstva koji su pozitivni i sa malo jačim simptomima, od 5 do 40 godina...dobro reče onaj Nestorović što ga na sprdnju dizasmo, jako čudan, prečudan virus!