Kad sam umoran volim malo da prozborim sam sa sobom.Pane ponekad neka svadjica,al nista,sve to poslije bude ok.
Zajebano je samo kad nijesam sam...
Printable View
Kad sam umoran volim malo da prozborim sam sa sobom.Pane ponekad neka svadjica,al nista,sve to poslije bude ok.
Zajebano je samo kad nijesam sam...
Ona Jelena Đoković daje savjete o vaspitanju đece koje svi morate pročitati...
Oprosti, Jelena moja majka je nas već vaspitala...
Kako me opjani ovaj dan.
radio, kafa, zadovoljna.
Attachment 138899
Pasah...
http://i.imgur.com/vQJ79UM.jpg
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...45f38a7731.jpg
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Pitam se pitam... Zaboravih sta.
Pih, kisurina jopet.
Bar.
umorna sam, al mi je lijepo.
31. da prodje i lakse ce se disati.
Mozak trenutno...
https://media.giphy.com/media/l2R0dh...Ey6Q/giphy.gif
Zvanicno mogu da kazem da sam procitao i pregledao cijeli internet, eto koliki je. Nemam sto vise citat ni gledat, zvanicno.
Ja se tako osjećam u vezi svega i u vezi sa svime.
Evo čekam neki pm da me iznenadi bilo čime (dajem mu šansu, a i sebi), no neće ničim.
Jednom sam getaway_blues-u (moderatoru pdf-a Književnost) zatražila da stavi na Sticky temu o pravilima (koju ja otvorih, ne znajući za Krkninu, no to je sad u drugom planu) kod nas i on mi ispuni želju uz opasku da više voli kad se igramo. To sam naslijedila od njega - širinu i kreativnost.. Odnosi se ne na ovo što ja napisah, no to što ti napisa, bebice naša :)
Mozak ti radi 300 na sat.
Latest Infractions Received (6 point(s) total)
PA ja se ne pomjeram sa ovija 6.
Mi?
http://www.thefreshquotes.com/wp-con...We.-80x120.png
Nego da se vratim Svojim Mislima.. i Osjećajima..
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...TGI9tRaZHIAv3A
ribe se ne fataju na auto, ako nemaš priču. Priča ti je 90%, 9% izgled i 1% auto.
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, i još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje!
Još samo da naučim tu priču neđe..a ima valjda to 9% izgleda u mene...i taj 1% auta ima i u fiću valjda :D
Ps. Koja je fora sad sa mjesecom?
Nije "sa mjesecom", nego - Mjesec?
Koja je fora Mjesec?
Mjesec je hologram.
Ti bi or not tu bi,det iz der kvešn,tu daj, tu slip...no morE!
https://i.ytimg.com/vi/JVG-YEwfXL0/hqdefault.jpg
If you don't ask, the answer is always "no".
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Ovo smo Mi, trenutno:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...e2a42af7f7.jpg
A Ovo ćemo Biti:
Živi bili pa vidjeli..
Cheers!
Ja se izvinjavam..mogu li samo da pitam, ako nije problem..ko ste Vi?
Ne pada mi na pamet...
dobro jutro, tratincice jedne ^_^
Eo i ja poranio, blago meni.
Dobar jutar.
A moglo je i bez kise.
Et tak.
Mene moj momak nije poveo na Sergejev koncert sinoć.
Ljubavni post.