Biće zanimljiv treći set. Novak nakon tenisa iz udzbenika u prvom setu, pravi pad početkom drugog što je Delpo iskoristio. Medjutim vidi se da je Nole ipak klasa više u odnosu na Delpa. Idemo Nooooleeee
Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
Printable View
Biće zanimljiv treći set. Novak nakon tenisa iz udzbenika u prvom setu, pravi pad početkom drugog što je Delpo iskoristio. Medjutim vidi se da je Nole ipak klasa više u odnosu na Delpa. Idemo Nooooleeee
Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
Direktore da nemas kakav link mora sam napolje pa na tel da upalim:D
Kucaj na google "sportlemon" tamo imas linkove, obicno je prvi na koji naidjes ispravan
Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
Eo se snadjoh fala ti direktore:)
Tako bre izdusi na kineze i idemo!
Strasan mec, Delpa drze servisi a blizu je poraza svaki put. Bice ovo slatka pobjeda za Novaka ako dobije.
Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
Odlično finale..
Sent from my Nexus 7 using Tapatalk now Free
Noleeeeeeeeeee KRALJ! Cestitke velikom Delpu na partiji i zao mi je navijace "mrzitelja Novaka" na jos jednoj ispustenoj nadi...
Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
Cesitke Novaku i bravo za obojicu. Treci set izvanredan. Kako je lijepo gledati tenis kada teniseri vinerom odgovaraju na viner, a ne neiznudjenom greskom na neiznudjenu gresku.
peking/šangaj ostaje i ove godine u vlasništvu našeg BOGA zvanog Noooooovakkkkk Djooooooković
bravo No1eeeeee
e sad za ...
http://img.khelnama.com/sites/defaul...okovic-AFP.jpg
Bravo MAJSTOREEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!
Svaka cast Nole..
Sent from my Nexus 7 using Tapatalk now Free
http://ftw.usatoday.com/2013/10/roger-federer-retire/
Sto bi se reklo-potpis, pecat i izvod iz maticne knjige rodjenih.
Ovo mi se danas svidja kad Novak pocne emocije da pokazuje.Mora neki ventil da ima da izbaci iz sebe nervozu.Jedno vrijeme je bio previse hladan i nije pokazivao nikakve emocije bilo da gubi bilo da vodi.
Nole ima temperament koji svakako nije dopadljiv ali on je samo čovjek. Ipak ga vade njegovi ljudski kvaliteti i ponašanje van terena. U borbi i neizvjesnim mečevima nije mu ni čudo da reaguje kako reaguje. Meni ne smeta samo neka melje.
Zagrljaj sa Delpom tokom ceremonije govora je bilo neprocjenjivo. Jednostavno takve stvari su dokaz koliko Delpo, Đoković, Marej pa i Nadal imaju mnogo korektnije izjave i ponašanje od Federera kojeg nisam volio samo zbog arogancije i nadobudnosti koja jednostavno kulja iz njega.
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...54644010_n.jpg
Pa kazem i meni se to svidja mora covjek da izdusi ko jebe sto ce ljudi rec.
E to se traži, Novače! Vidiš kako umiješ da igraš kad ti mečka zaigra pred vratima, pa padneš na drugo mjesto! Sad si pokazao da si šampion, nakon onog sramotnog kilavljenja od Indian Wells-a pa naovamo. Kamo sreće da si od marta do oktobra bio ovakav, ali dobro, nikad nije kasno. Sve u svemu, iduće godine će biti žestoka pornjava na terenu. Dako se povuče Federer i dako ne bude u formi ona ljiga anemična, pa da gledamo cijele godine Novaka i Rafu sa njihovim atomskim tenisom na sva 4 Slema.
dobar mec i danas,samo mi se cini da del potrovi udarci nisi bili onako jaki ka juce protiv nadala.nisam gledao cijeli mec,tamo od sredine 2og sam poceo.po onome sto vidjeh ne bi bilo nezasluzeno da je delpo dobio,ali vidjelo se da je djokovic ipak za nijansu bolji,mentalno jaci.kako god,vjerujem da se nadal sprema za kraj sezone,odnosno AO,siguran sam da cemo tamo vidjet njegovu igru od ove godine a jos ako djokovic bude nastavio ovako da igra,bice spektakl.
U Londonu će bit klanica. Biće to najjači završni turnir zadnjih godina. Svi su bukvalno u strasnoj formi.
Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
Novak je tajo na tvrdoj podlozi. Delpo sasvim odlican.
Danka sjutra protiv Zakopalove, vrijedi pogledati.
bice valjda stream,moze to ici 3 seta iako je ova 34-ta,zadnjih nekoliko meceva zaredom na tonbe je izgubila,idemo dankaa
Genijalci :)
http://www.youtube.com/watch?v=DKeTMZ0jhgU