Ae probudi se da mi kuvaš kafu.
(OT - nije spam)
Printable View
Ae probudi se da mi kuvaš kafu.
(OT - nije spam)
ima li sto ljepse kad ti onaj dugo ocekivani ponedeljak padne u petak.
ustaaaj, breee, tus, kafa... brm brm
Kad mi neko takne vrat ili leđa...
http://i.imgur.com/iYtufaB.jpg
Čija je ovo noga? Smrže se kukala.
Pojma nemam, ova je za supu, moja je za potkrovlje da visi...
Ovo je Artemisina noga.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako je nesto "taklo"... :)
kvalitetna butkica
Izio bih joj nogu ka štrudlu.
Aaa kako fin dan. Idem napolje u kratke i prsluk preko.
Osjecam se sjajno, moram se pohvalit,
Osjecam se sjajno, moj dobri pobro
Moj dobri, pomalo posteni pobro
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...0be53eae56.jpg
sto nemam krila...
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...ed328813f4.jpg
Aleksandra Kovač pjeva kao da je neko u isto vrijeme uhvatio za grlo i zapušio joj nos...
To sto nemas krila, moze paraglajder da madomjesti
Bice i to :)
To ti je vrhunska zurka :)
Zapratila me Ana Bekuta...:smajlikojigledalijevodesno:
Ne, ne, Mjesec mi ne diraj Raquel...
Od žena su mi najmilije ove abecede hepatitisa koje je napala Alchajmerova bolest, pa zaboravile što su sve činjele i čime su se bavile.
Jos malo i duzi dani!
ti si me ni ma lo še će ra u voću
usne te, samo njene hoću
ljuuubim pa se poguuubiim
Kako me izljubi mačak sad :D da je u pitanju ženska mačka, zacrvenio bih se 😅☺😊
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Ima li što crnje nego kad se čoek trijezni stojeći pa još radeći???
Oj živote zgažena mačko...
Je li ovo tvoje auto?
- Ne. Tatino. Ali ga uzimam kad god mi treba.
Sta?! Nemas svoje auto?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Odem u šoping do mjesečeve konobe, poskakujem nazad sa crnim vinom pakovanim u specijalne dekompresijke naramak-boce, kad me sastavi neka emocija - žao mi zemljana...
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...d9&oe=5781BB44
E sad čih pjesmu od garavog sokaka:
"Ti si moja emotivna greška
Terorista ti si srca mog..."
A ne no bidon...
hej tiča,kica vica loooo
ordon no nit do bregens d bregens d voooool
Uzeh neku tableticu..lijek (nije droga), ne znam je li istekao rok trajanja..divno.
Imam osjećaj da se neću probuditi sjutra.
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
rip
rip