Vidje li ovo besvija, mora sam sva svijetla popalit ka da je 11 uvece.
4 dana su se promijenila otkad je svanulo.
Printable View
Eno na Facebook-u više ne znaju koju zastavu da stave...
znao sam da će otići, baš kad...
Slabije vidim...
http://i.imgur.com/YD83ys3.jpg
Sto koristis ove zute filtere? :p
https://www.youtube.com/watch?v=xUZpoogW_40
Pada snijeg... Kuci svi spavaju... Skuhala se kahfa, vatra pucketa...I dzipsi kings
https://www.youtube.com/watch?v=xUZpoogW_40
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...c5&oe=56F4A7F0
Nazdravlje tebi
Od 3:50-4:13
Od 7:00-7:16
Of 9'14-9:30
Tako nekako...
https://m.youtube.com/watch?v=kgRyEMEQsp4
Zajebava li se ovo neko
Ne srdi se, evo ti jos jedna nasa od prije par dana
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...d32812c37f.jpg
Svi smo mi Krule.Brat nas.
http://images.huffingtonpost.com/201...ingKrule05.jpg
Slomice mi cvijece ovi vjetar nacas.
Ti pripadas samo meni ooooooooouu
kako su klinci danas postali zajebani, lik koji je snimio ovu stvar je 96o godište
majku mu, u moje vreme sa 20 godina nismo znali ko nam glavu nosi
https://www.youtube.com/watch?v=oP3xW_-DQO8
coca cola vanilla, eto i to probah
Prije veličanja Radovana Karadžića po društvenim mrežama, posavjetujte se sa svojim ljekarom ili farmaceutom.
Opaaaa #jesuisradovan upravo se seruje.Kraj.
Ne u nato !
Pisu novine po evropi, atentator izo knjaza Nikolu
Oćete li prestati muzičke klipove da stavljate! Tema se zove Izrazite svoje MISLI i OSJEĆANJA...molim vas!
Dobismo po kolač.
Nisam off. To mi je trenutna misao.
Misli tebi leteee JAnoo
Koliko treba ovih infrakcija ili kaznenih poena da bi se popio ban? Nije off, upravo sam izrazio svoje misli.
Na ovom topicu niko ne treba da se kaznjava jer pisemo o tome sto mislimo. :D
Sent from my iPhone using Tapatalk
To se ne pita ovdje, ima tema za takva pitanja. Cak 2-3 teme. je li tako ili ne?
kako se usvinjih od vina bozemeoprostiisvetiilija
kako mrzim kad mi se kikiriki zaglavi izmedju zubi!!! :D