Moraćeš otvoriti topik... :tongue:
Printable View
Moraćeš otvoriti topik... :tongue:
Jednom psicu kojem ni ime nismo stigli da damo...
Mrvice mala, samo prezivi noc i sve ce sjutra biti bolje!!! Mali si, ali budi jak; bori se za dah, za zivot koji si tek spoznao - ucini to zbog sebe, zbog tvoje ocajne majke koja nocas nije mogla da da te podoji, zbog brata koji je vec nasao topli dom, zbog nas koji zelimo da gledamo tvoje odrastanje... Izdrzi, molim te!!!
Sent from my 9790
Ja imam zlatne ruke :mrgreen:
http://lukman.com.hr/wp-content/gall...vik-lukman.jpg
Vidiš, posebno sam dobar u obrtu :lolblue::lolblue::lolblue:
So Long, and Thanks for All the Fish.
Drugarice posadimo cveće
Kud' se vojska našeg Mila kreće
To je nama naša borba dala
D' izginemo kao brod budala
U Holandiji imaju kruzne tokove za bicikliste a mi nemamo ni biciklističke staze :D
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...50659056_n.jpg
Kupi kola ka' normalan narod, nemo' se ciganisat s biciklom :)
Imam zelju da pomazim malog nosoroga.
Tuzno je kad neko vjeruje u laz, ali je tragicno kad neko ne vjeruje u istinu..
Švarcvaldica i kafa me restartovaše.. :D Život je opet lijep.
Posted via Tapatalk
http://www.insanefruits.net/menchi/d...the%20rain.gifQuote:
Ljubi mi se, ljubi mi se
sa tobom kraj reke u svitanje dana
Pomalo je zastrašujuće što su omladinske kategorije političkih stranaka masovnije od omladinskih kategorija sportskih klubova...
više je para u politici nego u sportu. kod nas.
Moglo bi se posaditi malo luka i graska.
Cujete li nekad pticu koja cvrkuce: tjusdej, tjusdej, tjusdej...!?