E jbg,ko je jamio jamio :D
Printable View
E jbg,ko je jamio jamio :D
Ima li goreg osjecaja, nego ocekivat 6 paketica , znati da mogu doci svaki dan, a cujes lift kako ide i staje na moj sprat... i nista, niko ne zvoni na vrata...tako 7 dana, a onda lift ide, staje opet na moj sprat, ZVONI NEKO, otvaram, kad POSTAR !!! Ja nabacio djecji osmjeh a on radi "Penzijaa"
A moš mislit mene koji čekam kad će me tetka na telefon zvrcnut da je paket stiga,eeeeeee
New Amazon Kindle 3 Wireless eBook Reader Black Wi-Fi = 18,99$ + FREE UPS Worldwide Express Plus
Ovo je ocigledno prevara, jer je njegova standardna cijena 139$, plus nude UPS shipping za dz, koji nije ni malo jeftin. Do momenta pisanja je 18 prodato?! Kakve mehanizme Ebay ima koji kupce stite od prevare, osim slobodne procjene kupca?
Mene interesuje sledece, kad porucujem iz Amerike, nekad posalju a nekad ne, sa pricom tipa
Adresu stavim fino Montenegro podgorica .....Quote:
I am having a problem with the post office accepting your address. Could you please give me your full address again? As Soon as I can get a label that the post office will accept I will ship out your package but it keeps giving me errors.
Jel neko bio u toj situaciji? Jel zna resenje?
Evo vec treci prodavac mi kaze da ima taj problem, a ostalih 5 sve ok... Nekom oce nekom ne
Mislim da je Incognito neku stranu ranije da objašnjenje za to.
Mozda da kliknes?
Već ih je 55 prodao, banja :D
i to sve u 1 dan racunaj
iha ne vidjeh link qq greote :)
kako puce ebay danas parice fine :)
bice negatifnih feedbackova
Boli ga uvo,dok prvi stignu imaće skor od 500 komada prodatih,utuliće nalog i ćao :D
Al stvarno treba bit budala pa nekog častit pare pošto i njemu nula stoji pored imena.
Edit:završena je prodaja :).BIće da mu je falilo zaliha :D
US $18.99 [ 68 sold ]
= 1291 $
Mašala :)
sa ovog kineskog mi je sitnica stigla za 20ak dana http://www.tinydeal.com/
a sa ovog http://www.dealextreme.com/ evo mjesec ipo takodje sitnica, ali ne stize na zalost jos :(
iz Britanije ne cekah preko 7 dana i vazda se radujem kad kliknem ono BUY NOW i znam da je sledece nedelje posiljka tu :D
da li su tejzeri legalni kod nas. Hoće li mi zakucati momci u plavom na vrata ako naručim jedan ???
Nema ih u zakon.A ako naručiš neće.Nemaju razloga,možda ako nekog iskekečiš po gradu a drugačije teško.
Ne cascava njega niko, kad oni vide da nije poslao ili da nije stiglo, open case... i vracaju mu pare
Nisam siguran kako to ide, ali mislim da prodavac ne raspolaze sa parama u prvih 45 dana, i da su one na njegovoj kartici u vidu rezervisane transakcije a mozda i nema nista na karticu dok ne prodje 45 dana....
Uglavnom , niko njega ne cascava, dobit ce oni pare nazad
nadam se da prodavac moze vratiti pare na drugi broj kartice ili kako vec, posto sam morao da je zamjenim?
Meni nije proslo, kupio sam, jer Ebay garantuje povracaj novca ako budes prevaren.
P.S. Vrh ova mobilna verzija foruma. :)
Imam i ja slican problem Platio sam stvar,rekao da mi posalje na e-bay adresu..Dan kasnije stize poruka :
-The post office needs a state or province along with the city and country
ja mu kazem ne mozes online nego idi licno u postu i rucno ispisi adresu,dobijam odgovor ( u relativno kratkom roku sto mi smrdi na to da pokusava online da zavrsi posao-da nije poste gleda)
-Neither the online postal system nor the local post office would accept the address. I need something better.
Da mu napisem da stavi state Yugoslavia a province Montengro ,to mi jedino pada na pamet?
imate li kakvu ideju?
http://p.ebaystatic.com/aw/pics/buy/...ext_232x22.gif
http://q.ebaystatic.com/aw/pics/buy/...ext_312x14.gif
Dje god prilikom kupovine stoji ovo, ne mozes biti prevaren, pa cak i da mu je feedback 0, jer Ebay ti garantuje povracaj novca, tako da slobodno kupuj, neces ostati bez novca.
Quote:
If you tell us that the problem cannot be resolved between you and the seller, and your case qualifies for and is covered by eBay Buyer Protection, eBay will refund your full purchase price plus original shipping into your PayPal account.
Sto se tice adresa, sto sam i ranije rekao, samo neka rucno napise adresu na paketu ili pismu, i neka se nista ne sekira...
Sto se tice ovog eReader-a, naravno da se ne moze nabaviti za ove pare osim ako ih nije nedje ukrao, a i tek se registrovao na eBay. Vjerovatno je rijec ili o prevari, ili o nekoj jeftinoj kineskoj kopiji.
Srecom eBay ima mehanizam zvan Buyer Protection, i ako je prevara u pitanju mozete biti 100% sigurni da cete dobiti pare nazad na karticu.
Ako vas vec interesuju eReader-i, ja sam skoro uzeo na eBay Kobo eReader, verzija sa WiFi-jem, koji je najjeftiniji od svih readera, ali mogu reci da je sasvim pristojan za svoju vrijednost. Nema fizicku tastaturu ili MP3 player u sebi, al ako vas samo interesuje citanje knjiga odlicno ce zavrsiti posao. Ima ugradjen WiFi i dictionary. Platio sam ga, zajedno sa koznom futrolom i shippingom oko 90 eura (oko 75 eura je bez futrole).
Evo me nešto zeza plaćanje na ebay.Sa co.uk pokušavam al neće.Dođe do prelaza na paypal,odradi to i na onaj zadnji confirm mi samo izbači: This card cannot be used for this transaction. You can complete the checkout with another debit or credit card. Please enter your new card information below.
Možda je neki trenutni problem al me malo frči da nisu počeli da blokiraju ovdašnje kartice :D.Od PP mi nikakav mail nije stiza niti ima išta kad se logujem na sajt
Mozda nemas na karticu para a? :D
Kobo eReader kosta 149, a Kindle 3 WiFi 139 dolara, da nije proklete carine koja te preko DHL-a i UPS-a odere, ja bih se uvijek odlucio za Kindle, zbog kvaliteta izrade, podrzava vise formata i baterije koja brate traje i do mjesec dana koriscenja samo sa jednim punjenjem :-o
Moze li nekako Kindle da se naruci i da stigne preko USPS, jeftiniji je shipping i nema te proklete carine?
Ovo za Kobo sam vjerovatno slagao... ;) Covjek ih je 20 prodao lagano... Uz to ljepse izgleda nego Kindle, i nema potpuno suvisnu tastaturu :)
Ma vjerujem ti ja da si ga ti toliko platio, ima ga i jeftinije...
Kobo Wireless eReader Reader WI Black BRAND NEW SEALED
Nego na sajtu pise da kosta 149 CAD = 154 $
http://koboereader.com/cad/Kobo-ereader-comparisons/
Ne vala,no makar 10e bi trebalo da imam kako sam računa na onaj listing pejpelov.
Sad mi pade na pamet.U Atlas ti za održavanje zadržavaju 5e do 200e uplate a preko 8e.S obzirom da je stvarčica malo preko 5 može bit da je to u pitanju.Ako ne brkam oko ovih taksi.A i ne znam dal skidaju nešto svaki mjesec.Sjutra ću provjerit to.
Izgleda da je nešto do prodavca problematično.Kasno sinoć sam naručio par sitnica iz Kine bez problema.Danas sam svratio do banke i rekoše mi da na račun imam 11e bez onih koje služe za održavanje.Probah da platim karticom al se ne snađoh.Naime,nisam tu opciju koristio ranije pa sam očekivao kad je odaberem da će mi izbaciti neko polje u koje unosem broj kartice i oni skinu sumu određenu.Ako može malo pojašnjenja kako se to radi na ebayu.U pitanju je mastercard.E da,naravno prodavcu sam poslao poruku da paypal odbija da mu prenese novac.
Moze li neko ovo da mi pojasni,znaci 8000 dukata,mjesec dana besplatno Flat 5?Znaci uopste se ne placa ono standardno 20 eura,nego je potpuno besplatno,i kako to aktivirat,da ne bude da aktiviram npr. 1. maja pa tek u jun da mi ukljuce..
E i da,ja sam trenutno na Flat 2,pa jeli sad problem ako se prebacim to jedan mjesec na Flat 5..?
Nije problem al ostaješ na njemu dok se ne prebačiš na veći paket.nema povratka mislim.Uostalom,doooobro si pobrka temu.
Jel se samo meni raspada ovaj ebay?
- Sorry, we aren't able to complete your request at this time.
Please try again in a few minutes. If this problem persists for long time, please contact Customer Support.
razumuje li se ko na osnovu ovoga :
USPS
Processed through Sort Facility, Apr-12-11, 14:27 PM, JAMAICA, NY, 11430
Processed through Sort Facility, Mar-15-11, 20:10 PM, LOS ANGELES, CA, 90052
Acceptance, Mar-15-11, 17:04 PM, EL SEGUNDO, CA, 90245
dje je uopste sad moj paket?:mad:
Kupih ovo danas:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWNX:IT
zna li ko valja li ovo ista?
Ima li dje da se naruci Micro SD to SD Adapter? Narucih sa dealextreme ali ne valja (tj oba ne valjaju)? Ima li dje u PG da se kupi, ne vjerujem da je neka razlika u cijeni?