Vjetar utanjio do zore more bit svasta....
p9lite
Printable View
Vjetar utanjio do zore more bit svasta....
p9lite
Po metra sjutra
Ako ovako nastavi vanredno stanje za po ure. :D :D :D :D :D
https://s9.postimg.cc/e17xfoswv/IMG-...11ae240-_V.jpg
Polako kreće :)
kad bi malo pojačao i tako do ujutru :) da ne idem na posao :D
Sent from my iPhone using Tapatalk
U Budvu sipa fino ;)
Gasi PG poslije 6 godina, progleda nas Bog-Allah.
Ne mogu izac sa parkinga.
https://s18.postimg.cc/m0xw2vjyh/407...89081055_n.jpg
divnoća...gledam kroz prozor a tako bih rado u šetnju...sirak tužni :(
AKo bude sjevera sjutra, neces ni jos koji dan moc iz kuce :)
Do 6ujutro po prognozi..a posle s kisom..pa opet uvece pocinje..steta
Sent from my Le X620 using Tapatalk
Koja kisa druze..
Kako u Bar pada. Uuu
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...2bfb4c18b0.jpg
Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
evo svršavaju na HMZ forum
Sad je vec ozbiljno
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...2d&oe=5B1119DD
Ako ovako nastavi do jutra ima 20-30cm ako BOG da!
Bice 15cm il sto bi momci rekli 25cm [emoji23]
Umoci ga pa nam reci po tvome koliko ima :D
Sent from my Le X620 using Tapatalk
hahahahahahahahahahahahahaha lock. gasi :lol:
Bolje da pada snijeg, no da vam pada...
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
đe su mladi tu šala šalu stiže....a interesaTno vazda vam svaka šala skrene đe ne treba....barem koristite zvijezdice tačkice, moj loner oćeš poen pa oćeš
1:0 za lonera :lolblue::lolblue::lolblue:
Kako je romanticno, pada snijeg, a ja na poslu. :) ima da ga ispratim do jutra.
Poslije toga nadam se da ce se otopiti.
Security ti kaže gledaj svoja posla. :beaten: :barbershop_quartet_
Pravo sam dijete. :)
https://s13.postimg.cc/ia4wbpzcn/201...chtone_HDR.jpg
Šampioni, svaki put ih posjetim kad snijeg pada, kaže kralj izvinite ali bila je neka eksplozija maloprije i nastavljaju dalje, pahulje, snijeg, temperatura u minusu, sreća...