e jbm ti drzavu!
Nek bog pozivi loz ulje :D
Printable View
e jbm ti drzavu!
Nek bog pozivi loz ulje :D
pecki je upalit kola i potrosit litar dva da bi dosao na pumpu i ustedio litar-2. Meni je bilo usput :p Takodje, otkako imam auto (6-7 god), sto se plina tice, mislim da samo jednom nisam sipao punu bocu. Sinoc kad sam sipao, dolazi lik pored mene i veli "sipaj mi za 5€", e paaaa...
a znam, b'ate, stvarno, sto mi bi i da sipam, i da pominjem odje :p
a neka zlato, dao si ga ti meni prije 5-6 dana prvi, tako da ne kenyay :mrgreen: Cije auto vozis ovih dana, mamino ili curino? :*
dobro je ja se prepadoh da ce bit skuplje nije ovo nista....:)
poenta ovog topica:
Budi mudo, vozi bendzu od 5000 kubika, natankaj ga uvijek do vrha (ovi koji sipaju po 5 eura su obicni misevi, jos voze dizel haha), od semafora do semafora izgori auto da ti prosjecna brzina bude sto veca i snimaj preko iphona kako iz pg do budve stizes za 25 minuta jer ce ti to mnogo znacit u zivotu. i naravno, ne staj nidje policiji jer te oni jednostavno ne mogu stic - jer ti vozis benzinjaru sa 790 ks. ka da slusam pricu napaljenih podgoricana od 18 godina koji treba da zbare neke sponzorusice koje su 3 godine mladje od njih.
p.s i ne znam zasto se ljudi koji kupuju kola od po 3000 i kusur kubika zale na cijene goriva? zar je njima problem dat 5 eura vise da se napuni taj rezervoar. kad imaju da daju po 20-30 iljada za auto ni ovih 5 eura vise za gorivo nijesu problem.
95 - 1.38 e??? Pas mater svima...
Surova istina,kladim se da ima 6 kasica prasica kroz kucu.
On topic:
http://www.youtube.com/watch?v=Difi2rzsGTk
Kako nam svrsavaju po glavi, fap fap fap, i boli ih k*urac kad im moze bit. Treba jebat ovaj narod - tbok.
Znao sam da ce nam ono snizenje goriva doci glave
Quote:
Originally Posted by verbalni_fajter;2578573 Takodje, otkako imam auto (6-7 god), sto se plina tice, [B
boli tebe tuki ti si Mudočudovište, bolje da si ti sipao po 3e ustedio bi i promijenio tu toxic kantu s plinom za nekog cistog disela ili benzinca. . al ipak si faca svaka cast
9 centi? majku im u drob *****, prhvashodno poltronskim simpatizerima DPS-a.
http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif
Ne seri da ti je dao -rep? Dobro, broj poena ti se smanjio za 13, a sa druge strane dobio si barem 450 od mene, NSX-a i Sparca... http://www.car-caffe.com/forum/images/smiles/b021.gif
Hah, frend hoce LPI...
Ne ne, ali cent po cent...
http://www.car-caffe.com/forum/images/smiles/b020.gif
Ne brate, ne, smiri se...
http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif
Ovo je bilo dobro da shvatimo da je dosla voda do poda, ono, ne bih ugradio plin i te gluposti.
nista to brate... tacno cu da od***** iz ove prokletine.... po***** se na sve.... brzo cu da trazim vizu za usa ili australija... vidis da tonemo, buducnosti odje nema. jebes diplome pa i mizerni posao kojeg moras cekat od 2-3 do 10-15 godina da bi na kraju pristao da budes poltron vlasti.
9 centi :burp:
"16.01.2013 - PODGORICA - Od sjutra, 17. januara, benzin BMB 98 i BMB 95 biće skuplji 49 centi, saznaje CdN u Mlinistarstvu ekonomije.
Litar eurosupera BMB 98 koštaće 12,31 euro, a BMB 95 11,58 eura."
* Sljedeće godine se opet otvara tema na forumu sa poskupljenjem goriva, ljudi se žale i poslije dva dana se zaboravlja tema jer je upravo bilo na televiziji da treba da se miče nova crkva sa biogradskog jezera, pa su ljudi na to koncentrisani.
--
Ništa novo, očekujte još poskupljenja. Eventualno neko pojeftinjenje od 1 ili 2 centa kome će svi da se raduju, pa onda poskupljenje za 20 centi.
Šta ste drugo očekivali? Crna Gora skoro ništa ne proizvodi, ono što je imala prodalo se i sad će da se živi ni od čega, a još će više država da se zadužuje.
Pitate se zašto se narod ne buni? Narod je podijeljen među sobom, ljudi su podijeljeni u sebi, izmanipulisani, ucijenjeni. Što je najgore i uplašeni. Ali se svi nadaju da će jednog dana bit bolje. E niko neće sa strane doć da pomaže ovom narodu, a isto tako je teško da ovaj narod, onakav kakav je sad išta uradi po bilo kom pitanju kako bi bilo bolje.
Zato ćutimo i trpimo.
Aaa evo ga Movak Đoković igra, on je najbolji! A vele da nije iz Crne Gore, ni je no je Crnogorac! Ili Srbin? E u pm...
Evo se razvodi Seha Aleksić, opet je našla neku budalu, samo da vidim kad počinje veliki brat.
Beeeeeee beeeeeeeeeeeee
pa o tome ti pricam. i molim moderatora da ne brise ovo jer boga mi ima veze sa politikom. prvo se kolju ovi popovi, pa malo refreshuju sa duelom nosonja vs brbljac, pa sto je bilo trece... ne mogu vise ni pamtit... samo jebu ovaj retardirani narod u mozak.... 5% albanci, 10 muslimani ostalo srbi aka crnogorci.... jebiiiiiiiiiiiiiiii
ne no 90 centi, alo....
Da budem realan, za mene i slicne nema krize, jer za 38 eura imamo 50 litara:
http://img6.imagebanana.com/img/i4sd...120112_010.jpg
Jes da bi bilo ljepse kad bi to bilo kao prije 2 godine, za 25 eura 50 litara ali...
Za Fabiju nema krize, čovjek objasnio, može lock!
dje je ovo dje je 76centi ????
plin? :D
http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile20.gif
Vuk Petrol, Barutana.
Istina da ne pali kontrolu trakcije trecom kao sa kastelanom ali...
E zna ih JAD sto cine od nas!
ovome narodu to odgovara, i dalje ce biti gužve kroz grad, i na pumpama, sjetiće se jednog dana, a tada ce biti kasno...
sad ako kazem da imam dvoje auta, i da je drugo 2x mladje i benzinac, ispasce da se falim, ka sto ispade da se falim sto sam sipao pun rezervoar.
Ljudi, ne sprdajte se :roll:
ajde ti, najvise kenyas na ovom topiku o poskupljenjima i demonstrativno zahtijevas 1 cent nize cijene plina, vodis elektronsku statistiku za svako sipanje da znas kolko ti je auto potrosilo, a onda pricas kako za tebe "nema zime". Maxe :roll:
Znas ti Fabiu, on dodje na forum samo da objasnjava. Evo ce i Sumaher da osvoji titulu ove godine, a Nokija N9 ce da preplavi trziste i ubije iPhone i Android, vjerujte u Fabijine prorocke rijeci :mrgreen: