https://m.cdm.me/tehno-nauka/telefon...23-telefonima/
Dati 1500 - 2000 eura za telefon, a to samo budala moze.....moje misljenje ne primajte ka srcu....
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Printable View
https://m.cdm.me/tehno-nauka/telefon...23-telefonima/
Dati 1500 - 2000 eura za telefon, a to samo budala moze.....moje misljenje ne primajte ka srcu....
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Varhelji: Crna Gora nakon izbora sudija US mora postići saglasnost o raspisivanju vanrednih izbora na proljeće
“Kada sam dolazio ovamo čuo sam da se parlament navodno složio i da će doći do imenovanja novih sudija Ustavnog suda i da će to omogućiti sazivanje izbora već na proljeće. Tu bi trebalo da se izabere jaka većina u parlamentu”, naveo je Varhelji.
Varhelji: Crna Gora nakon izbora sudija US mora postići saglasnost o raspisivanju vanrednih izbora na proljeće (vijesti.me)
pocelo proljece https://m.cdm.me/hronika/pretucen-ma...ana-muskaraca/
pretuceno 15 godina derle nekog biznismena od strane 4 muskarca
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
https://www.antenam.net/stav/276646-...evropskom-putu
Konacno neko nesto pametno da napise. Mislim da ovaj tekst treba da procitaju sadasnji tzv. politicari.
https://youtu.be/v20y4qAa-3E
Iz Niksica sa ljubavlju..
Zdravinjo…
Donfrid: SAD zabrinute zbog izvještaja o ruskoj zavjeri destabilizacije Moldavije
https://www.cdm.me/svijet/evropa/don...ije-moldavije/
Šta se radi sa državnim udarima...
Svi se iz dps prebačiše u es -> ako ovi dobiju kakve pozicije onda...
Majka Janka Odovića.
https://i.postimg.cc/qqQSxcnX/FB-IMG-1676546908203.jpg
I onda pricamo kako je DPS otisao, iako sudovi i dalje presudjuju ko u najbolje DPS vrijeme.
https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...bodjen-optuzbe
Ukratko, covjek je optuzen za zloupotrebu polozaja, jer je za VD nacelnika Komunalne policije Zabljak postavio covjeka koji nije ispunjavao uslove po nekoliko stavki, pocevsi od strucne spreme. Inace je lik poznat kasnije po samaranju radnika.
Obrazlozenje suda je da nema stete u zloupotrebi polozaja, jer je covjek primao zaradjenu platu na tom mjestu.
Odlicno....jos da vratimo Jovanica i Medenicu i da progledamo
Neko da odgovara za ovaj javašluk?
Pitanje za ove što podržavali formiranje 43. Vlade.Quote:
Pacijenti plaćaju ćutanje države
Opšte bolnice u Bijelom Polju i Nikšiću još će čekati na aparate za magnetnu rezonancu, a krivac je Uprava za kapitalne projekte.
Tender za nabavku MR za bjelopoljsku i nikšićku bolnicu, vrijedan oko milion i po eura, poništen je krajem prošle sedmice, jer je ta Uprava prekršila Zakon o javnim nabavkama - tokom postupka, suprotno propisima, ignorisala je pitanja i zahtjeve zainteresovanih ponuđača za pojašnjenje određenih specifikacija aparata.
To stoji u rješenju Komisije za zaštitu prava u postupcima javnih nabavki.
Ovo nije prvi put da Komisija usvoji žalbu protiv Uprave, pa je i početkom februara utvrdila da je ustanova prekršila Zakon o javnim nabavkama, zato što zainteresovanom ponuđaču nije dostavljala odgovore u vezi sa tenderom za nabavku opreme za Specijalnu bolnicu za ortopediju, neurohirurgiju i neurologiju “Vaso Ćuković” u Risnu.
https://www.vijesti.me/vijesti/drust...cutanje-drzave
https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...enari-lepetane
Aj sa srecom. Vracamo se korjenima pa cemo opet bracerom preko.
Bitno je da je osvjezilo.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...a7afcab209.jpg
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
A ja $utra treba za Novi da idem. Eeeeeee.
Stize ruka pravde. Dako vam
Nista ne bude malo kroz zaliv.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Radije cu putovat okolo mjesec dana dok se morsko dobro ne snadje ako to znaci da burazeri Ban ne uzmu ni eura vise.
Uf i ja do Tivta u ponedeljak, vidim bice jako dug put. Sigurno 2-3 sedmice nece biti uspostavljena linija, jer ipak je to ekspertska vlada.
Evo ti shofer!
https://www.dan.co.me/vijesti/politi...erdamu-5162061
Dje je onaj todorovic ekspert iz tomontenegro. Da nije voljan i ovdje da upane 3-4mjeseca.
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...om-do-daljnjeg
To bre! Nabije na K braću Ban, glibave pripejd patriote koje su spremne da ostave ljude bez prevoza da bi ucijenili drzavu!Quote:
Trajektna linija Lepetane- Kamenare nece se obustaviti. Sjutra od 7h JP Morsko Dobro ce organizovati prevoz putnika I vozila besplatno do daljnjeg. Unaprijed se zahvaljujemo svim građankama i građanima na razumjevanju i strpljenju buducih par dana dok ovaj posao na trajektnoj liniji Lepetani -Kamenari ne stavimo u punom kapacitetu.
Pokazalo se pravo lice i koliki su patriote od "odgovornih ljudi" I firmi koje su od drzavnih resursa dobijenih bez koncesija preko decenije ubirale vise milona € godisnje u svoje dzepove, kako se sad zahvaljuju svim gradjanima Herceg Novog, Tivta I Crne Gore.
Poruka za njih zakon je isti za sve I nema vise privilegovanih pojedinaca I firmi!
Crna Gora je na pravom putu, nece Crnu Goru vise niko ucjenjivati!
Čini se da je država malo brzopleto krenula u ovu "akciju". No, možda je to cijena koja se mora platiti.
Samo da se ne desi kakva tragedija i odlično će to bit.