Čestitmo Majx-u! Ssaajjkkoo i Mexiko, razbismo ovaj vladajuci trio :joy:
Printable View
Čestitmo Majx-u! Ssaajjkkoo i Mexiko, razbismo ovaj vladajuci trio :joy:
A vakat je vise. Neka ih malo. Ja sam prvi do drugoga. Vrhunska zurka :joy::joy::joy::joy::joy:
Majx cestitam!!! Zasluzio ti je mačkov kilo ribe.
@Majx Cestitke... I ovo je kolo zanimljivih fotki ali je macak/macka izvojevala pobjedu...
Hvala hvala, trudili smo se s obzirom da sam bio u izolaziji morali smo saradjivati malo :)
Sent from my iPhone using Tapatalk
Mislio sam ovaj rad postavit za aktuelno kolo ali cu se ipak jos malo potrudit. Prastajte, moralo se. :joy:
https://image.alexandarsh.me/images/...-122821.md.jpg
https://image.alexandarsh.me/image/s...08-122821.i3Tr
Što je slab odziv na temu, đe su dame forumske..?? [emoji6][emoji38][emoji38][emoji38]
tapatalk
Kako je meni lako odvući pažnju. Krenu da fotkam cvijeće kad ono međutim [emoji38]
https://i.postimg.cc/yY8NH0L3/IMG-20...-150945-01.jpg
tapatalk
Fenix i Splinter za sada bitku biju... Ide vikend, izbori, rodjendani... Bice glasanja...
Fenix ovo dobija.
Da mi je znat kroz sto je provuka' ovu sliku. :)
Pa napisah Snapseed ali ništa previše, evo original. https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...349fa70597.jpg
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Sad mi je čak ljepši original :)))
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Kako teku ovi nasi izbori? Na koja smo doba? Neki su se izdvojili polijepo mescini.
12:12 Fenix vs Splinter...
Splinter 11, Fenix 12.
Još 5 minuta...........Može li se šta promijeniti, zaboga?
Iiiiiiii..........pobjednik je........pobjednik je..... Fenix.
Čestitke, zasluženo je bilo.
Ja bi da se zahvalim svim aktivistima i volonterima koji su sve dali od sebe da ostvarimo ovu veličanstvenu pobjedu. Takođe se zahvaljujem i koalicionim partnerima. Ovo je veliko priznanje ali i velika obaveza tako da sada bez velike euforije obećavam da ću već ujutro krenuti da marljivo radim na unapređenju ovog takmičenja i fotografske kulture generalno. Najavljujem temu za sljedeću nedjelju: portret. Hvala još jednom i živjeli!
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
čestitam Fenix, otvorih novu temu i zao mi je sto prosle nedjelje nijesam imala kad da udjem...imala sam cvijet i to savršen! Sad mi krivo ali dobro, prosto sa zabagovala :D
Fenix, cestitke... Splinfer i ti ste se ovaj put zaista odvojili... Meni na terasi trenutno nema nista u cvijetu pa.sam.bio uskracen za model... :-D
Cestitke pobjedniku i ostalim ucesnicima.
je li malo nezgodna nova tema s obzirom da ce se vidjeti lica ljudi, a znamo svi koliko je to sad aktuelno, zastita licnih podataka, hm, mozda grijesim
Pa samo uz pristanak modela... Meni đeca otpadaju odmah jer im niđe slike ne objavljujemo...
Tako je, izbjegavajte đecu i tražite pristanak modela.
Sent from my SM-G998B using Tapatalk