ja se ne svadjam. nikad u zivotu.
Printable View
ja se ne svadjam. nikad u zivotu.
Tebi je zivot dao sve... Cao zdravo
Koliko kalorija se troši kad bježiš od budala?
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...67&oe=57526773
dodaje mi drugar festivalsku fotku od prije 10 godina i govori nista se nijesmo promijenili....
Oooo Kako smo se promijenili... ooooo
Oj živote rolno toalet papira.
kaaaakaaaav daaaaaaaaaaaaaaaaan!
https://www.youtube.com/watch?v=tAEa-5k1p04
:bravo::bravo::bravo:
Ehej živote cijeno kakaoa na berzi u donjem Manausu.
Još 24h da se izdrži.
http://img04.deviantart.net/99d7/i/2...ta-d921qn1.jpg
..were both in you.
Je li moguce da treba nekoga da pogodis biciklom da shvati da treba da se pomjeri sa biciklisticke staze?
Je li moguće da treba nekoga da pogodiš autom sa shvati da treba da se pomjeri biciklom sa ulice?
Je l moguce da postavljas tako glupo pitanje?
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...788a76e586.jpg
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...05f0875d79.jpg
svaki put kad iznova zavolim ovu nasu malu zemlju, sjetim se old bone-a..
neka me emocija fistila, serujem vam sunce, ovo moje :*
Nema ljepseg rada od nerada :)
Podgorice grade moj!
http://images.tapatalk-cdn.com/16/03...68d9efc77a.jpg
osecam se kao ispovedaonica.
http://mudrolije.org/wp-content/uplo...lu-635x458.jpg
Najbolji opis naše stvarnosti...
Malo ga ko živi ka ovi Podgoričani i Podgoričanke sa Instagrama.
Poklonila mi je @goozica, Lovćen...cijeli sa mauzolejom. Ja još ne mogu da vjerujem... uh :)
Možeš li se penjat, ima li stepenice i to?
Bilo bi okej da je na Twitter-u eventualno.
Mozda i na Instagram-u, nisam svracao odavno.
OT:
http://s9.10pm.com/wp-content/upload...ople-think.jpg
radi svuda, samo ne odje.
kako se ispricah sa taxistom, kuci bi ga povela da ga imam dje smjestit.
cini ti se 😁
dobro, mozda samo jedna 😁
Znate li decice sta je ovo?
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...06525724_o.jpg
Kolekcija štafeta mladosti?
Sjedi, 5 :)
A i ti si matora, cim znas :p
Za malo napisah muštikle... i to da ih skupljao neki žešći komunista.
Neka ga ne mari...
Ovo je, izgleda, sramota znat' ponešto.
Laku noć, ku*ac ću vam više doć'!
My spirit animal
http://images.tapatalk-cdn.com/16/03...8a7ba20ad4.jpg
Zeleni gora :)
If you think you’re too small to invoke real change, try going to bed with a mosquito in your room.
Gledam ove današnje srednjoškolce, obučeni su kao za modnu pistu a onda pogledam slike kad sam ja bio srednjoškolac i imam osjećaj kao da me majka u crveni krst oblačila.
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
oooo, tuuugooo mooooojaaaaa,
za kim zvone zvoonaa, ako niiijee oonaa
tuugooo moojaaa, tkooo jee saada vooli
neeek sveee mooojeee booolii
https://www.youtube.com/watch?v=JQpgrpbfPEw